Vstupenkovník 2019

Máte ve svém okolí oddaného fanouška či fanynku mých akcí, přednášek nebo kurzů? Pořiďte mu k narozeninám či Vánocům skvělý dárek v podobě předplaceného kreditu formou Vstupenkovníku 2019 na všechny akce.

Vstupenkovník 2019 je forma předplaceného kreditu, ze kterého můžete hradit vstupné na libovolné akce pořádané Markem Ščotkou. Místo úhrady vstupného v hotovosti se vám pouze odepíše příslušná částka z celkového kreditu či jeho zbývající výše.

Vstupenkovník 2019 se nevztahuje na akce, které pořádá někdo jiný a Marek je na nich pouze pozvaným hostem či lektorem. Toto najdete uvedeno v textu každé akce v odstavci „Vstupné“.

Objednejte si Vstupenkovník 2019 pro sebe nebo vaše blízké. Sami si zvolte výši kreditu, který si tím předplatíte. Doporučená částka je od 1.500 – 2.000 Kč.

Vstupenkovník 2019 má platnost pouze v rámci roku 2019. Pořizovat si jej můžete kdykoliv během celého roku. Jeho platnost však bude končit striktně 31. 12. 2019 nebo spotřebováním kreditu.

Vstupenkovník 2019 můžete použít na úhradu vstupného klidně i pro více osob najednou. Odepíšeme vám z kreditu příslušnou celkovou částku za všechny. Pokud by zbývající částka kreditu nestačila na úhradu vstupného, doplatíte rozdíl v hotovosti na místě.

Vstupenkovníkem 2019 budete mít v ruce krásný dárek, který potěší srdce každého nadšeného fanouška akcí s Markem Ščotkou.

Objednávky

Objednávky přijímám písemně e-mailem na marek.scotka@gmail.com. Instrukce k úhradě vám zašlu v reakci na vaši objednávku.

Těším se na váš zájem.

0
Do kolika