18.6.2024

Výchozí název

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Těhotenská rovnice BRATISLAVA | Praktický celodenní seminář s Markem Ščotkou v Bratislavě

20.5.2017 | 10:00 - 18:00

60€

Zveme vás na praktický celodenní seminář s Markem Ščotkou v používání alternativní diagnostické a terapeutické metody Těhotenská rovnice v každodenní praxi.

O čem to bude: Život jsme dostali od našich předků v podobě osudových šablon – rovnic plných předkreslených a předmalovaných omalovánek k vyplnění vlastními barvami. Máme je uloženy v naší DNA a od tama se nám postupně dostávají do života k řešení. Některými jsme nuceni se zabývat prioritně, neboť je naši předkové sami nestihli před naším příchodem na svět prožít, vymalovat a dokončit. Proto se historie rodů s novými potomky neustále opakuje dokola. My nejsme výjimkou, ale můžeme s tím něco udělat – rozklíčovat to, dokončit, zastavit rodová prokletí a stanovit, co a zda něco bude dál. Stejně tak jsou na tom naši potomci nebo vnoučata. Zastavme společnými silami opakování osudů rodů a chyby našich předků. Bude vám to stačit, nebo vás zajímá, co umí Těhotenská rovnice dál, o čem zatím nemáte ani tušení, že by šlo dělat? Zveme vás na celodenní seminář, který vám změní život!

Termín konání: Sobota 20. 5. 2017 od 10 – 18 h | Zápisníky nebo diktafony s sebou.

Místo konání: Bratislava – Petržalka, Romanova 28 | Prostor bývalé Katkinej čajovni.

Lektor: Marek Ščotka, autor metody | Více o Markovi na www.marekscotka.cz.

Cena: 60 € | Mládež do 18 let vstup ZDARMA | Platba předem na účet buďto v plné výši, nebo zálohou 40 Euro a doplatkem v hotovosti na místě. Instrukce k platbě a veškeré propozice obdržítě po písemném přihlášení v potvrzovacím mailu od organizátorky akce Jany Babičové. V ceně není započítána celodenní strava, ale můžete si ji zakoupit přímo na místě v místní čajovně.  Účastníci předchozí přednášky „Rodinné trojúhelníky“ dne 19. 5. budou mít zvýhodněnou cenu 50 €.

Přihlášky: Přihlašujte se předem písemně u organizátorky akce Jany Babičové na e-mail babicova.jana@gmail.com.

Doporučujeme vám absolvovat také Osobní konzultace s Markem: Využijte možnosti osobních konzultací s Markem v neděli 21. 5. od 8:30 – 18:30 h. Trvají každá 70 minut a stojí 45 €. Objednávky termínů také u Jany Babičové.

Pořadatel

Jana Babičová
Email
babicova.jana@gmail.com

Místo konání

Bývalá Katkina čajovňa, Bratislava
Romanova 28
Bratislava - Petržalka, Slovensko
+ Google Mapa