18.6.2024

Výchozí název

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Workshop Psychosomatika a symbolika těla | OSTRAVA

17.10.2017 | 10:00 - 16:00

800Kč

Ve spolupráci s Masérnou Na Dlani vás zvu na můj veřejný odborný workshop či výcvik Psychosomatika a symbolika těla určený všem vážným zájemcům o ucelené základy alternativního pohledu na tělo člověka a jeho skrytou symboliku. Tento workshop je vhodný jak pro laiky, tak i pro začínající a pokročilé maséry, alternativní diagnostiky i terapeuty.

Cena: 800 Kč | Platba po předchozí domluvě buďto převodem na účet, nebo v hotovosti na místě. Mládež do 18 let vstup zdarma.

Přihlášky: Přihlašujte se u Mgr. Jana Skury včas dopředu písemně e-mailem na skura@masernanadlani.cz. Počet účastníků je omezen na max. 20 osob.

Součást certifikovaného kurzu Masér Na Dlani: Tento workshop je nedílnou součástí certifikovaného kurzu Masér Na Dlani. Kurz je vyučován výhradně lektory Masérny Na Dlani v rámci jejího autorského know-how. Více o tomto kurzu se dozvíte na webu www.masernanadlani.cz, nebo na facebooku Masérna Na Dlani. V případě, že jste zrovna kurzisty tohoto kurzu nebo jeho již hotovými absolventy, máte nárok absolvovat jej či opakovat zcela zdarma.

Lektor: Lektorem workshopu je Marek Ščotka, uznávaný alternativní diagnostik a etikoterapeut, autor masérských technik a know-how Masérny Na Dlani, autor několika alternativních diagnostických a terapeutických metod např. Těhotenské rovnice a Rodinných trojúhelníků. Marek, kromě toho, že je zakladatelem Masérny Na Dlani (MND), je zároveň také autorem kurzu Masér Na Dlani (povinné Masérské minimum MND) a celého jejího vzdělávacího programu. Můžete se na něj obracet s jakýmkoliv dotazem ohledně masérství, masáží, alternativní diagnostiky a terapie, podnikání v masérství atd.

Audionahrávky z akce á 800 Kč: Účastníci workshopu obdrží kompletní audionahrávky a fotky zdarma. Pokud máte zájem o zaslání tohoto audiokompletu, objednejte si jej písemně na výše uvedené přihlašovací adrese. Způsob úhrady si domluvíte osobně s organizátorem akce Honzou Skurou.

Podrobnosti

Datum:
17.10.2017
Čas:
10:00 - 16:00
Cena:
800Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , ,
Webová stránka:
www.masernanadlani.cz

Pořadatel

Jan Skura, Mgr.
Telefon
+420775369085
Email
skura@masernanadlani.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Masérna Na Dlani Ostrava
Moravská Ostrava 3370, budova Art Studios
Ostrava - Dolní oblast Vítkovic, 70200
+ Google Mapa
Telefon
+420775369085
View Místo konání Website