18.6.2024

Výchozí název

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

OSTRAVA | Podzimní Škola praktické numerologie | Lekce 3 ze 4 s Markem Ščotkou

13.11.2019 | 17:00 - 21:00

800Kč

Certifikovaná podzimní Škola praktické numerologie s Markem Ščotkou v Ostravě od 16. 10. – 27. 11. 2019

 

Zábavná forma výuky, neformální přátelská atmosféra, názornost probírané látky na praktických příkladech, rozumná délka lekcí vám zajistí, že i nezkušení začátečníci rychle proniknou do tajů velké numerologie snadno a rychle a ti pokročilí si významně rozšíří obzory o něco, co zatím v knihách ani na internetu není. A tohle vás bude bavit, přátelé!

 

Co můžete čekat od výuky

Hlavním aspektem naší numerologie je jednoduchost a srozumitelnost metod, snadná zapamatovatelnost probírané látky a široké využití v běžném životě i odborné praxi.

V průběhu 4 na sebe navazujících lekcí se postupně propracujete metod základních, pevně daných, logických a pilířových až k těm více hravým, abstraktnějším, zdánlivě nelogickým, tedy k těm, které se opírají o vaši intuici (víra v první dojem, tušení a pocity) a o vaši fantazii (převádění do řeči symboliky, principy podobností – co je v malém, to je i ve velkém a naopak).

Naučíte se pracovat s čísly z data narození a také s ostatními čísly, která jsou běžně kolem vás, např. digitální hodiny, telefonní čísla, čísla domů, pater a bytů, čísla SPZ-tek apod. Otevřou se vám dveře do skrytého světa čísel, který není běžnému člověku vidět. Budete se učit vyváženě používat zdravý selský rozum, logické uvažování, fantazii a intuici. Bude vás to bavit.

Je neuvěřitelné, jak se principy numerologie odrážejí také v alterantivní diagnostice. Naučíte se základům Těhotenské rovnice a metody Čtení páteře.

 

Co je Škola praktické numerologie

Všechny Školy praktické numerologie probíhají zpravidla v Ostravě. Pořádáme je celkem 4x ročně a říkáme jim cykly. Jednotlivé cykly školy nesou název podle ročních období – jarní, letní, podzimní a zimní. Každý cyklus tvoří 4 na sebe navazující lekce o délce trvání minimálně 4 hodiny. Konají se v pravidelných časových rozestupech, zpravidla co 14 dní, tak, abyste měli dostatek času vstřebat učivo dané lekce.

 

Termíny lekcí

Lekce podzimní školy probíhají ve STŘEDY co 14 dní od 17 – 21 hod. Pořádáme je v Malém sále centra Antakarana (www.antakarana.cz). Prostor je příjemně klimatizovaný. V místní čajovně a kavárně si můžete zakoupit jídlo i občerstvení a vzít si jej s sebou do sálu.

 

  1. lekce: 16. 10. 2019
  2. lekce: 30. 10. 2019
  3. lekce: 13. 11. 2019
  4. lekce: 27. 11. 2019Certifikace absolventů letní prázdninové školy!

 

Cena lekcí á 800 Kč

  • Úhrada každé lekce zvlášť v hotovosti na místě
  • Mládež do 18 let (včetně) má účast zdarma. Účast je plnohodnotná, a to vč. certifikace.
  • Audionahrávky lekcí pro účastníky v ceně
  • S sebou psací potřeby a poznámkové bloky

 

Přihlášky

 

Certifikát pro absolventy školy

Platný certifikát získávají ti absolventi, kteří postupně řádně absolvovali všechny čtyři lekce školy, jedno ve kterých cyklech. Evidence absolvovaných lekcí je do doby vydání certifikátu vedená v Osobní žákovské knížce, která je zároveň také platnou VIP vstupenkou na ničím neomezená opáčka všech evidovaných lekcí zdarma. Pokud to nestihnete v jednom cyklu, můžete si zbývající neabsolvované lekce dodělat v libovolném z následujících cyklů školy.

 

Bonusy pro absolventy jednotlivých lekcí nebo celé školy

1. Školu praktické numerologie doporučujeme absolvovat pouze postupným způsobem, tzn. od první lekce až po poslední. Obsahy na sebe navazují. Nedoporučujeme vám absolvovat lekce napřeskáčku. Nedoporučujeme ani samostudium lekcí náslechem z případně zakoupených nahrávek. Osobní účasti se nic nevyrovná!

2. Každou řádně absolvovanou lekci doloženou razítkem a podpisem lektora buďto v Žákovské knížce, nebo platným Certifikátem, máte neomezenou možnost zdarma si ji zopakovat (dále jen „opáčka“).

3. Počet možných opáček zdarma není pro vás ničím omezen. Přijďte na opáčko libovolné řádně absolvované lekce tolikát, kolikrát budete chtít.

4. Na opáčka zdarma se můžete přihlásit na libovolný termín či místo konání. Opáčka zdarma nejsou vázány ani místem, ani městem ani započatým cyklem, kam jste začali na lekce chodit.

5. Absolvováním první ani dalších lekcí nejste nijak vázáni dochodit je všechny až do konce, natož pak v jednom cyklu. Volba je čistě na vás. Proto jsou všechny lekce brány jako samostatné, ale i jako celek, který na sebe postupně navazuje.

6. Pro možnost bezplatného opakování lekcí nemusíte mít hotovou ani řádně dochozenou celou školu či cyklus. Už po první lekci můžete začít chodit bez omezení na její opáčka. Takto stejně to platí i pro ostatní lekce.

 

Pro koho je škola vhodná

Naše škola praktické numerologie je určená vám, kdo rádi objevujete svým tempem, svými způsoby a svými cestami vlastní logická vysvětlení různých věcí, různého chování různých lidí, viditelné i neviditelné aspekty jejich osobnostních a povahových rysů, příčin nemocí, životních událostí a zvratů, zásahu „osudu“ nebo rodových zátěží. Pokud jste v tomto individualisté a jste důslední, pak máme hodně společného. Naše výuka se vám bude líbit. Zažijete mnoho „Aha!“ momentů.

V naší škole uznáváme jeden důležitý fakt: Pro to, aby mohl člověk něco od základu změnit, začít nebo ukončit, otevřít se tomu, musí si nejprve zabořit nohy pevně do země, tedy jinými slovy „nažrat si mozek“ kvalitními a smysluplnými informacemi a souvislostmi. Ty se poznají tak, že jej dokonale vnitřně uspokojí, způsobí mu silné „Aha!“ momenty a on se během jediné sekundy navždy změní. Uvědomí si něco.

Uvědoměním si něčeho zásadního v člověku praskne neviditelná obruč odmítání, dávání si pozor, nedůvěřování nebo kritiky a jako lavina se v něm uvolní vlny emocí. Konečně se mohou dostat ven. Znáte to – např. výdech snad až z paty, proudy slz, křiku, smíchu, blaha atd. Prostě neřízené a léčivé vypouštění nahromaděných vzdorů a emocí. Na konci toho všeho je pak klid, spokojenost a smíření. Často i stav Jednoty a znovu-přijetí Života.

Naše škola se opírá o praktickou numerologii, která je jen natolik logická, nakolik logický je žák, který se ji učí znát a používat v každodenním životě. Je proto určena zejména praktikům – začátečníkům i pokročilým, těm, kdo aktivně pracují s lidmi a potřebují k tomu vhodný logický diagnostický či terapeutický nástroj. Maséři, kadeřníci, kosmetičky, personalisti atd.

Podrobnosti

Datum:
13.11.2019
Čas:
17:00 - 21:00
Cena:
800Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , ,
Webová stránka:
www.marekscotka.cz

Pořadatel

Marek Ščotka
Telefon
+420608808664
Email
marek.scotka@gmail.com
View Pořadatel Website

Místo konání

Centrum Antakarana, Ostrava
Dolní 65
Ostrava, 70030 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon
739562770
View Místo konání Website