3.10.2016

Ceník služeb

Ceník služeb 2020

Konzultace, poradenství, masáže v Ostravě
Obvyklá délka setkání: 90 – 120 minut
600 Kč / hod.
Konzultace a poradenství na internetu
Obvyklá délka setkání: 60 – 120 minut
600 Kč / hod.
Konzultace, poradenství a masáže mimo Ostravu
Obvyklá délka setkání: 60 – 120 minut
800 Kč / hod.

 

Jak u mě můžete platit

V hotovosti na místě.
Až půjdete za mnou, připravte si prosím drobné bankovky.
Bankovním převodem.
Údaje k platbě ode mě dostanete na konci setkání.
Dárkovými poukazy.
Dostali od někoho moje služby jako dárek? Skvělé! Pro domlouvání si termínu si připravte číslo poukazu.
Protislužbami.
Nabídněte mi včas dopředu místo peněz naoplátku vaši nebo jinou službu. Určitě se domluvíme.
Naturáliemi. Zbožím. Surovinami. Přebytkem úrody.
Peníze nejsou pokaždé nutné. Miluji kupříkladu tvarohové i makové Honzovy buchty! 🙂

 

Bezplatné osobní služby

Kromě placených služeb poskytuji také mnoho bezplatných služeb. Beru to jako formu osobní společenské angažovanosti, jako dělání něčeho bohulibého a nezištného pro potřebné.

Všemožně podporuji děti a mládež. Podporuji také mladé lidi na prahu dospělosti při učení se základní abecedě partnerských vztahů, při zakládání rodin a zvládání životních křižovatek. Podporuji osoby v nečekaných svízelných životních situacích. Podporuji ty, kdo si mé služby zrovna nemohou dovolit, ale pomohly by jim v životě se znovu zvednout.

Stačí se domluvit.

 

Audiozáznamy z osobních konzultací

Audiozáznamy pořizuji na vaše vyžádání a s vaším souhlasem. Jsou pro vás zdarma v ceně konzultace.

Mít pořízený audiozáznam z osobní či Skype konzultace je skvělá věc. Budete mít možnost si s odstupem času znovu poslechnout, o čem jsme se bavili, jak jste na tom tehdy byli, co všechno jste od té doby na sobě přehodnotili a změnili, na které souvislosti a rady jste si dali pozor nebo na ně zapomněli a které můžete znovu využít. Je to vlastně taková malá auto-osobní konzultace zdarma.

 

Má doporučení

Když už si jednou audiozáznam z naší konzultace pořídíte, můžete si s ním dělat, co chcete. Klidně jej můžete už během prvního přehrávání emotivně smazat a šlus, přestane existovat. Konec jedné vaší minulosti je za vámi! Když si ho ale nepořídíte vůbec, mohou se vám z paměti rychle vykouřit podstatné informace nebo souvislosti. Můžete zapomenout, jak jste na to a to u mě vlastně přišli. Může se vám také snadno stát, že bez „audio-důkazu“ si sobě nebo druhým nechtěně či schválně navěšíte překroucené bulíky na nos a zašmodrcháte se v životě ještě víc.

S pořízeným audiozáznamem se můžete k probíraným věcem a souvislostem opakovaně vracet znovu a znovu, poslouchat si jej na různých místech a v různých časech, dělat si poznámky a vracet se k nim. Můžete jej také pustit kompetentním osobám a s nimi se postavit čelem k prožívaným skutečnostem.

V audiozáznamu můžete objevovat další a nové „Aha!“ momenty podle toho, jak se měníte, ale i to, co vám předtím uniklo, čemu jste nevěnovali pozornost, co pro vás nebylo podstatné nebo zatím nestravitelné. Druzí vám k tomu jistě rádi poskytnou svůj pohled na věc, jak to vnímají a co to s nimi dělá. Pomohou vám poupravit si svůj pohled a postoje.

Často se mým klientům stává, že teprve až při následném poslouchání si audiozáznamu z konzultace v klidu v jejich prostředí jim dojdou hlubší souvislosti, ukáže se tam něco rozhodujícího pro pochopení jejich problému, životní situace, příčin nemocí, životních zvratů apod. Proto pokud máte možnost a vybavení, vezměte si s sebou na naše setkání diktafon, mobil nebo tablet se záznamníkem. Bude se hodit. Pokud tu možnost nemáte nebo se v těch moderních hejblatech ještě či už moc nevyznáte, nechte to na mě – jsem na to vybavený a rozumím tomu!

Záznam vám rád pořídím a pošlu zaheslovaným mailem ke stažení. Diskrétnost je u mě předem zajištěná!