3.10.2016

Ceník služeb

Ceník služeb

Kolik času spolu strávíme, tolik mi zaplatíte.

Ceny osobních služeb se u mě řídí jednoduchou logikou – hodinová sazba krát celkový strávený čas. Hodinové sazby používám dvojí – jednu pro služby poskytované u mě v sídle v Ostravě nebo na internetu (Skype konzultace) a druhou pro služby poskytované mimo Ostravu, kam musím dojet a pronajmout si tam prostory a připravit si je po svém.

Dvě hodinové sazby

Individuální osobní služby v Ostravě a na internetu
Obvyklá délka setkání s konzultací nebo masáží
bývá 90 – 120 min
600 Kč/hod.
Hodinová sazba pro služby mimo Ostravu
Obvyklá délka setkání s konzultací nebo masáží
bývá 60 – 120 minut.
800 Kč/hod.

Jak u mě můžete platit

V hotovosti na místě.
Připravte si prosím raději drobné bankovky.
Bankovním převodem.
Údaje k platbě ode mě dostanete na konci setkání.
Dárkovými poukazy.
Při domlouvání si termínu mi nahlásíte číslo poukazu.
Protislužbou.
Nabídněte mi něco na revanš a domluvíme se. Samozřejmě PŘEDEM!
Naturáliemi.
Peníze nejsou vždy nutné coby platidlo. Já například miluji tvarohové a makové Honzovy buchty! 🙂

Bezplatné osobní služby

Kromě placených služeb poskytuji také bezplatné osobní služby. Beru to jako formu mé osobní společenské angažovanosti, jako dělání něčeho bohulibého a nezištného pro potřebné.

Všemožně podporuji děti a mládež. Podporuji také mladé lidi na prahu dospělosti, při učení se základní abecedě partnerských vztahů, při zakládání rodin a zvládání životních křižovatek. Podporuji osoby v nečekaných svízelných životních situacích. Podporuji ty, kdo si mé služby zrovna nemohou dovolit, ale pomohly by jim v životě se znovu zvednout. Stačí se domluvit.

Audiozáznamy z osobních konzultací

Audiozáznamy pořizuji pouze na vaše vyžádání a s vaším souhlasem. Jsou zdarma v ceně.

Mít pořízený audiozáznam z osobní či Skype konzultace je skvělá věc. Budete mít možnost si s odstupem času znovu poslechnout, o čem jsme se bavili, jak jste na tom tehdy byli, co všechno jste od té doby na sobě přehodnotili a změnili, na které souvislosti a rady jste si dali pozor nebo na ně zapomněli a které můžete znovu využít. Je to vlastně taková malá auto-osobní konzultace zdarma.

Má doporučení

Když už si jednou audiozáznam z naší konzultace pořídíte, můžete si s ním dělat, co chcete. Klidně jej můžete už během prvního přehrávání emotivně smazat a šlus, přestane existovat. Konec jedné vaší minulosti je za vámi! Když si ho ale nepořídíte vůbec, mohou se vám z paměti rychle vykouřit podstatné informace nebo souvislosti. Můžete zapomenout, jak jste na to a to u mě vlastně přišli. Může se vám také snadno stát, že bez „audio-důkazu“ si sobě nebo druhým nechtěně či schválně navěšíte překroucené bulíky na nos a zašmodrcháte se v životě ještě víc.

S pořízeným audiozáznamem se můžete k probíraným věcem a souvislostem opakovaně vracet znovu a znovu, poslouchat si jej na různých místech a v různých časech, dělat si poznámky a vracet se k nim. Můžete jej také pustit kompetentním osobám a s nimi se postavit čelem k prožívaným skutečnostem.

V audiozáznamu můžete objevovat další a nové „Aha!“ momenty podle toho, jak se měníte, ale i to, co vám předtím uniklo, čemu jste nevěnovali pozornost, co pro vás nebylo podstatné nebo zatím nestravitelné. Druzí vám k tomu jistě rádi poskytnou svůj pohled na věc, jak to vnímají a co to s nimi dělá. Pomohou vám poupravit si svůj pohled a postoje.

Často se mým klientům stává, že teprve až při následném poslouchání si audiozáznamu z konzultace v klidu v jejich prostředí jim dojdou hlubší souvislosti, ukáže se tam něco rozhodujícího pro pochopení jejich problému, životní situace, příčin nemocí, životních zvratů apod. Proto pokud máte možnost a vybavení, vezměte si s sebou na naše setkání diktafon, mobil nebo tablet se záznamníkem. Bude se hodit. Pokud tu možnost nemáte nebo se v těch moderních hejblatech ještě či už moc nevyznáte, nechte to na mě – jsem na to vybavený a rozumím tomu!

Záznam vám rád pořídím a pošlu zaheslovaným mailem ke stažení. Diskrétnost je u mě předem zajištěná!