3.10.2016

Ceník služeb

Ceník služeb 2020

Ceny za poskytnuté služby počítám velmi jednoduše – vycházím z hodinové sazby stanovené pro danou oblast. Platíte mi tedy pouze za můj čas strávený s vámi, a to bez ohledu na spotřebovaný materiál a energie. Obvyklá délka setkání se pohybuje mezi 60 – 120 minut. Může být však časově kratší, nebo i delší. Záleží na druhu a rozsahu požadované služby. Dá se na tom samozřejmě snadno domluvit předem.

 

::: Osobní konzultace a masáže pro Ostravu … 600 Kč / hod.

::: Osobní konzultace a masáže mimo Ostravu … 800 Kč / hod.

::: Osobní konzultace přes internet (Skype, Messenger nebo WhatsApp) … 600 Kč / hod.

::: Poradenské služby pro firmy … ceny podle individuální domluvy

 

Jak u mě můžete platit

Podívejte se a inspirujte, jak různými způsoby můžete ocenit mé služby. Vyberte si pro vás tu nejvhodnější variantu, která vám vyhovuje:

 

::: Penězi v hotovosti na místě – PREFERUJI! Až ke mně půjdete, připravte si prosím vhodné bankovky.

::: Bankovním převodem – domluva předem nutná! Údaje k platbě ode mě dostanete na konci setkání.

::: Dárkovým poukazem. Dostali od někoho mé služby jako dárek? Skvělé! Pro domlouvání termínu setkání si prosím připravte číslo vašeho poukazu – najdete jej dole v patičce poukazu. Na setkání si pak nezapomeňte vzít váš poukaz s sebou.

::: Protislužbou něco za něco. Nabídněte mi místo peněz naoplátku zase vaši službu. Určitě se nějak domluvíme.

::: Naturáliemi. Zbožím. Surovinami. Přebytkem úrody. Peníze nejsou pokaždé nutné. Já kupříkladu miluji domácí tvarohové a makové Honzovy buchty! 🙂

 

Bezplatné osobní služby

S radostí poskytuji bezplatné služby těm, kdo si mě nemohou zrovna dovolit zaplatit, zejména pak dětem a mladeži, starým lidem a různě jinak znevýhodněným lidem nebo skupinám. Nechci vydělávat na cizím neštěstí, proto se klientů ptám na takovou zvláštní otázku: “Potřebujete ode mě pomoc, nebo se ke mně odjednáváte na službu?”.

Bezplatné služby ke mně patří od samého začátku. Beru to jako formu poděkování za dary, které se mi dostaly shúry, a za důvěru, které mohu těšit. Ještě se mi nestalo, že by mě to zahltilo a převálcovalo, že by mě to energeticky nějak vycucalo, že bych tím finančně zkrachoval, nebo že by toho bylo více než zvládnu. Věřím, že Vesmír má se mnou jasný záměr a že ví, kolik mi toho může poslat k odsloužení. Beru to jako formu mé osobní společenské angažovanosti, jako dělání něčeho prospěšného, bohulibého a nezištného pro potřebné. Vždycky tím o sobě něco zjistím a něco nového se naučím. Posouvá mě to dále a rozvíjí.

 

Děti a mládež do 18 let (včetně, tedy až do posledního dne před 19. narozeninami). Už mnoho let všemožně podporuji děti a mládež. Mladí lidé jsou naše budoucnost a rád jim ukazuji, že svět dospělých může být také pohodový, moudrý, užitečný a pomocný. Proto jim moc rád poskytuji masáže a osobní konzultace zdarma. Kromě toho mají na všechny mé akce, kurzy i workshopy vstup zdarma.

Mladí lidé 19+ na prahu dospělosti, kteří si ještě nevydělávají vlastní peníze. Podporuji bezplatnými službami také mladé lidi na prahu dospělosti. Vyhledávají mě nejčastěji při učení se být dospělí a zvládnout celý přechod či přerod do dospělosti. Ti, kdo už mě z nich znají, mě vyhledávají také kvůli učení se základní abecedě partnerských vztahů, zakládání rodin nebo zvládání různých životních křižovatek atd. Pokaždé mě fascinuje, kolik způsobů a cest život nabízí k žití.

Lidé v nečekaných životních peripetiích, po úrazech, při náhlé ztrátě práce, zdraví, jistot nebo důležité osoby, partnera či dítěte. Podporuji osoby v nečekaných svízelných životních situacích. Podporuji ty, kdo si mé placené služby zrovna nemohou dovolit, ale komu by pomohly se v životě znovu zvednout a vrátit se na pevné koleje nebo do plné síly. Však on se čas a prostor na mé placené služby zase jednou najde. Lidé obvykle nezapomínají na ty, kdo jim v těžkých časech nezištně pomohli.

Ženy a muži po rozvodu/-chodu, s mnoha dětmi, samoživitelé, pečovatelé o druhé a nemohoucí. Podporuji ženy a muže, kteří si prochází těžkým obdobím rozchodu nebo rozvodu a z různých důvodů si mě nemohou dovolit zaplatit. Nezkoumám, nepátrám, nezneužívám jejich slabého období. Pokud potřebují pomoc, pomohu rád a nezištně. Stačí se domluvit a oboustranně respektovat právo pomoc odmítnout nebo v případě pomoci se umět oddat vedení, důvěřovat a nechat vést. Každá pomoc má mít jasná a srozumitelná pravidla a také hranice. Odměna pak přijde zpravidla jinak a v nečekané podobě.

 

Audiozáznamy z osobních konzultací – proč je tolik doporučuji

Za léta praxe se mi významně osvědčily audiozáznamy pořízené z našich setkání, zejména pak osobních konzultací. Mít pořízený audiozáznam z osobní či on-line konzultace je skvělá věc. Budete mít díky němu možnost si s odstupem času znovu poslechnout, o čem jsme se bavili, jak jste na tom tehdy byli, co všechno jste od té doby na sobě přehodnotili a změnili, na které souvislosti a rady jste si dali pozor nebo na ně zapomněli a které můžete znovu využít. Je to vlastně taková opakovaná auto-osobní konzultace.

Audiozáznamy pořizuji výhradně na vaše vyžádání a s vaším souhlasem. Jsou pro vás zdarma v ceně.

Když už si jednou audiozáznam z naší konzultace pořídíte, můžete si s ním dělat, co chcete. Klidně jej můžete už během prvního přehrávání emotivně smazat a šlus, přestane existovat. Konec jedné vaší minulosti je za vámi! Když si ho ale nepořídíte vůbec, mohou se vám z paměti rychle vykouřit podstatné informace nebo souvislosti. Můžete zapomenout, jak jste na to a to u mě vlastně přišli. Může se vám také snadno stát, že bez „audio-důkazu“ si sobě nebo druhým nechtěně či schválně navěšíte překroucené bulíky na nos a zašmodrcháte se v životě ještě víc.

S pořízeným audiozáznamem se můžete k probíraným věcem a souvislostem opakovaně vracet znovu a znovu, poslouchat si jej na různých místech a v různých časech, dělat si poznámky a vracet se k nim. Můžete jej také pustit kompetentním osobám a s nimi se postavit čelem k prožívaným skutečnostem.

V audiozáznamu můžete objevovat další a nové „Aha!“ momenty podle toho, jak se měníte, ale i to, co vám předtím uniklo, čemu jste nevěnovali pozornost, co pro vás nebylo podstatné nebo zatím stravitelné. Druzí vám k tomu jistě rádi poskytnou svůj pohled na věc, jak to vnímají a co to s nimi dělá. Pomohou vám poupravit váš pohled a postoje.

Často se mým klientům stává, že teprve až při následném poslouchání si audiozáznamu z konzultace v klidu doma jim dojdou hlubší souvislosti, ukáže se tam něco rozhodujícího pro pochopení jejich problému, životní situace, příčin nemocí, životních zvratů apod.

Proto pokud máte vhodné vlastní vybavení (diktafon, mobil nebo tablet se záznamníkem), vezměte si jej s sebou na naše setkání. Bude se hodit. Pokud tu možnost nemáte nebo se v těch moderních hejblatech moc nevyznáte, nechte to na mě – jsem na to vybavený a rozumím tomu! Záznam vám rád pořídím a pošlu zaheslovaným mailem ke stažení. Diskrétnost je u mě předem zajištěna!