3.10.2016

Ceník

Ceny služeb podle jednotné hodinové sazby

Ceny za své služby počítám podle hodinové sazby jednotné pro všechny druhy. Kolik času se mnou strávíte, tolik mi zaplatíte. Žádné skryté doplatky navíc. Jednoduché, co říkáte? Moje hodinová sazba pro rok 2024 je 1.000 Kč / hod.

Druhy služeb Forma setkání Obvyklá délka Obvyklá cena
Úvodní diagnostika a poradenství osobně / on-line 1 – 1,5 hod. 1.000 – 1.500 Kč
Osobní konzultace a terapie osobně / tel. / on-line 1,5 – 2 hod. 1.500 – 2.000 Kč
Vztahové a párové konzultace
Rodinné poradenství vč. rodových zátěží
osobně / on-line 1,5 – 2 hod. 1.500 – 2.000 Kč
Masáže relaxační, kondiční a diagnostické s psychosomatickými výklady
osobně 1,5 – 2 hod. 1.500 – 2.000 Kč
Poradenství pro malé firmy a OSVČ osobně / tel. / on-line podle domluvy podle domluvy
Děti a mládež do 18 let (včetně)
masáže a osobní konzultace
osobně / on-line podle domluvy s rodiči bezplatně (zdarma)
Dárkové poukazy
na masáže a osobní konzultace (viz níže)
osobně / on-line od 1 hod. od 1.000 Kč

Pozn. Podrobný popis jednotlivých služeb najdete v sekci Služby.

 

Tři obvyklé způsoby placení

 1. V hotovosti nebo QR kódem. Platba na místě na konci setkání.
 2. Bankovním převodem. Na konci setkání ode mě dostanete údaje k platbě.
 3. Platným dárkovým poukazem. Nutno hlásit předem. Platný dárkový poukaz si vezměte s sebou na setkání.

 

Tři neobvyklé (alternativní) způsoby placení

 • Protislužbami. Domluva předem nutná. Nabídněte mi místo peněz vaši nebo něčí protislužbu. Občas se mi užitečná protislužba hodí více než peníze. Každý něco umí, i kdyby to nebylo zrovna nic super-odborného. Určitě se nějak domluvíme.
 • Stravenkami nebo poukázkami. Domluva předem nutná. Nabídněte mi místo peněz nebo za část peněz stravenky či poukázky např. na nákupy v obchodech, vstupy do sportovních center nebo na kulturu apod. Určitě se nějak domluvíme.
 • Naturáliemi. Domluva předem nutná. Nabídněte mi místo peněz vaše výrobky, suroviny, přebytky úrody apod. Fantazii se meze nekladou. Určitě se nějak domluvíme. Kupříkladu já třeba neskrývaně miluji domácí Honzovy buchty tvarohové či makové! :)))

 

Bezplatné služby (zdarma)

Nabízím své služby bezplatně těm z vás, kdo si mi z různých důvodů nemůžete zrovna dovolit zaplatit penězi ani jinou výše uvedenou alternativní formou. Týká se to zejména dětí a mladeže do 18 let (včetně) a osob v těžkých životních situacích např. samoživitelky apod.

Proč to tak dělám? Beru to jako formu mého poděkování za zdraví, rodinu, úspěchy a za dary Shůry pro tento obor. Říkám tomu systém „Pošli to dál“.

 

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy na masáže nebo osobní konzultace jsou jednou z nejlepších a nejužitečnějších forem osobních dárků. Jejich zakoupením předplácíte vaší obdarované osobě pouze celkový čas, který se mnou může strávit, nikoliv konkrétní službu. Na té se pak domlouváme při objednávání termínu setkání, nebo na místě podle aktuálního stavu a potřeb obdarované osoby.

Parametry dárkových poukazů

 • Jsou buďto jednorázové, nebo vícenásobné na několik setkání
 • Vystavuji je na konkrétní jméno obdarované osoby
 • Můžete v nich uvést libovolný účel např. jako narozeninový, vánoční, svatební, sváteční, plesový (dárek do tomboly) atd.
 • Jsou volně přenosné na jiné osoby, pokud se obdarovaná osoba rozhodne nevyužít je nebo nedovyužít
 • Celkový předplacený čas může být libovolně dlouhý, minimálně však 1 hod. (dílčí jednotka je pak co 30 minut)
 • Cena závisí na celkovém předplaceném čase a aktuálně platné hodinové sazbě (viz výše v úvodu stránky)
 • Doba platnosti je standardně 6 měsíců. Delší platnost si můžeme domluvit individuálně na míru.
 • Objednávky poukazů můžete udělat osobně u mě, telefonicky nebo písemně e-mailem s uvedením telefonního kontaktu na vás
 • Doručení poukazů řešíme buďto osobním předáním, nebo vám je pošlu e-mailem v pdf formátu k vytištění a předání
 • Úhradu poukazů můžete provést v hotovosti nebo QR kódem při osobním předání, nebo bankovním převodem podle instrukcí při zaslání e-mailem v pdf formátu. V tom případě nabývají platnosti dnem úhrady na můj účet.

 

Audiozáznamy ze setkání

Velmi se nám osvědčuje pořizovat si audiozáznamy z našich setkání. Je to zdarma v ceně. Pořizuji je na základě vašeho souhlasu na kvalitní diktafon ve stereo kvalitě, což pak oceníte zejména při poslechu přes sluchátka. Po skončení setkání vám je posílam ke stažení e-mailem s odkazem na dočasné uložiště.

V čem může být pro vás audiozáznam ze setkání tak zásadní, důležitý a výhodný

Pokud to s prací na sobě myslíte vážně, jistě využíváte každou příležitost, která ji podporuje. Naše setkání takovou příležitostí jsou určitě.

Poslechem audiozáznamu se můžete opakovaně a detailně vracet ke všemu, co bylo během setkání řečeno. Můžete tak nad vším přemýšlet, dávat si věci do souvislostí a docházet k novým objevům a závěrům. Můžete si dělat vlastní výpisky a psát si otázky, které vás k tomu napadnou., Následně s nimi můžete efektivně pracovat příp. je probírat se mnou. Vaše práce na změnách tak získá kvalitní nástroj.

Je obvyklé, že v audiozáznamu objevíte to, co vám na místě mohlo uniknout z pozornosti a co se teď může ukázat jako klíčové. Můžete prožívat další Ahá momenty, kdy vám bude něco velkého docházet až s odstupem času.

Je také možné, že dovolíte určitým osobám si audiozáznamy poslechnout a vyjádřit se k nim. Jejich názory a pohledy na věc vám mohou významně přispět do vaší mozaiky souvislostí. Získate tím důležité spojence, podporovatele nebo fanoušky příp. zdravé kritiky na vaší cestě ke změně. Na druhou stranu mohou přispět také k tomu, že vás tyto osoby ještě lépe poznají a pochopí, a třeba pozmění svůj přístup k vám.

Až si audiozáznamy poslechnete po delší době, připomenete si, kde jste tehdy ve svém životě byli a co jste řešili. Budete si moci porovnat,  jak jste se změnili a kam jste se posunuli.