10.6.2023

Výchozí název

Cesta maséra IV.: Klientela a VIP skupiny | Přednáška | Marek Ščotka, Ostrava

Centrum Antakarana, Ostrava Dolní 65, Ostrava, Česká republika

Zveme vás na přednášku Marka Ščotky, zakladatele Masérny Na Dlani, pro začínající i zkušené maséry a ostatní OSVČ živnostníky. Marek vám nabídne velmi neotřelý, komplexní a detailní pohled na dané téma, odhalí skryté souvislosti podstatné pro úspěšnou praxi a poskytne k užitku své dlouholeté osobní zkušenosti nejen z masérského oboru.

300Kč

Rodinné trojúhelníky | Přednáška | Marek Ščotka, Frýdek-Místek

Národní dům Frýdek - Místek Palackého 134, Frýdek - Místek

Zveme vás na netradiční přednášku ostravského etikoterapeuta, alternativního diagnostika a numerologa Marka Ščotky. Jde o plnohodnotný úvod do stejnojmenné alternativní diagnostické a terapeutické metody pro partnerské a přátelské vztahy, rodiné systémy i pracovní týmy založené na principu vědomého fungování nikoliv již v nestabilním systému dvojic a párů resp. dvou stran, ale ve stabilním systému trojúhelníku resp. tří stran. Dozvíte se, jak si rychle zpřehlednit a narovnat partnerské vztahy, vztahy s dětmi, sourozenci i rodiči, s vnoučaty i širší rodinou, s kolegy v práci i s přáteli. Poznáte, že dva jsou na kvalitní životaschopné vztahy v dnešní době málo, ale tři zase moc. Ukážeme vám, jak to uchopit, použít a jak se s tím v sobě i navenek popasovat.

300Kč

Praktický výcvik masérů v diagnostických dovednostech – NOHY | Marek Ščotka, Ostrava

Masérna Na Dlani Ostrava Moravská Ostrava 3370, budova Art Studios, Ostrava - Dolní oblast Vítkovic

Zveme všechny maséry, alternativní diagnostiky a zájemce z řad laické i odborné veřejnosti přijít si rozšířit své znalosti a praktické dovednosti alternativních diagnostických metod a symboliky těl pod vedením Marka Ščotky, zakladatele Masérny Na Dlani.

300Kč

Těhotenská rovnice | Přednáška Marka Ščotky ve Frýdku-Místku

Národní dům Frýdek - Místek Palackého 134, Frýdek - Místek

Zveme vás na zážitkovou přednášku Marka Ščotky, ostravského etikoterapeuta, alternativního diagnostika a numerologa ve Frýdku - Místku. Půjde o názorný úvod do stejnojmenné diagnostické a terapeutické metody "Těhotenská rovnice", jak odhalit a uzdravit příčiny nemocí a nežádoucích stavů skrze to, co si v sobě neseme z prenatálu, porodu a prvních 9 let života.

300Kč

Praktický výcvik masérů – Vnitřní orgány břicha a hrudníku | Workshop s Markem Ščotkou v Ostravě

Masérna Na Dlani Ostrava Moravská Ostrava 3370, budova Art Studios, Ostrava - Dolní oblast Vítkovic

Zveme vás začínající laické i OSVČ maséry a ostatní vážné zájemce o alternativní diagnostiku a terapie přijít si rozšířit vaše praktické znalosti alternativních diagnostických metod a umění čtení těla pomocí symboliky těla. Tento workshop proběhne pod vedením zkušeného lektora Marka Ščotky, maséra, etikoterapeuta a autora několika úspěšných metod alternativní diagnostiky. Budeme se zabývat alternativním diagnostikováním vnitřních orgánů břicha a hrudníku na ležícím (oblečeném) klientovi pohledem a dotekem. Budeme se učit skládat jeho diagnostický obraz.

300Kč