18.6.2024

Výchozí název

Cesta maséra IV.: Klientela a VIP skupiny | Přednáška | Marek Ščotka, Ostrava

Centrum Antakarana, Ostrava Dolní 65, Ostrava, Česká republika

Zveme vás na přednášku Marka Ščotky, zakladatele Masérny Na Dlani, pro začínající i zkušené maséry a ostatní OSVČ živnostníky. Marek vám nabídne velmi neotřelý, komplexní a detailní pohled na dané téma, odhalí skryté souvislosti podstatné pro úspěšnou praxi a poskytne k užitku své dlouholeté osobní zkušenosti nejen z masérského oboru.

300Kč

Rodinné trojúhelníky | Přednáška | Marek Ščotka, Frýdek-Místek

Národní dům Frýdek - Místek Palackého 134, Frýdek - Místek

Zveme vás na netradiční přednášku ostravského etikoterapeuta, alternativního diagnostika a numerologa Marka Ščotky. Jde o plnohodnotný úvod do stejnojmenné alternativní diagnostické a terapeutické metody pro partnerské a přátelské vztahy, rodiné systémy i pracovní týmy založené na principu vědomého fungování nikoliv již v nestabilním systému dvojic a párů resp. dvou stran, ale ve stabilním systému trojúhelníku resp. tří stran. Dozvíte se, jak si rychle zpřehlednit a narovnat partnerské vztahy, vztahy s dětmi, sourozenci i rodiči, s vnoučaty i širší rodinou, s kolegy v práci i s přáteli. Poznáte, že dva jsou na kvalitní životaschopné vztahy v dnešní době málo, ale tři zase moc. Ukážeme vám, jak to uchopit, použít a jak se s tím v sobě i navenek popasovat.

300Kč

Praktický výcvik masérů v diagnostických dovednostech – NOHY | Marek Ščotka, Ostrava

Masérna Na Dlani Ostrava Moravská Ostrava 3370, budova Art Studios, Ostrava - Dolní oblast Vítkovic

Zveme všechny maséry, alternativní diagnostiky a zájemce z řad laické i odborné veřejnosti přijít si rozšířit své znalosti a praktické dovednosti alternativních diagnostických metod a symboliky těl pod vedením Marka Ščotky, zakladatele Masérny Na Dlani.

300Kč

Těhotenská rovnice | Přednáška Marka Ščotky ve Frýdku-Místku

Národní dům Frýdek - Místek Palackého 134, Frýdek - Místek

Zveme vás na zážitkovou přednášku Marka Ščotky, ostravského etikoterapeuta, alternativního diagnostika a numerologa ve Frýdku - Místku. Půjde o názorný úvod do stejnojmenné diagnostické a terapeutické metody "Těhotenská rovnice", jak odhalit a uzdravit příčiny nemocí a nežádoucích stavů skrze to, co si v sobě neseme z prenatálu, porodu a prvních 9 let života.

300Kč

Praktický výcvik masérů – Vnitřní orgány břicha a hrudníku | Workshop s Markem Ščotkou v Ostravě

Masérna Na Dlani Ostrava Moravská Ostrava 3370, budova Art Studios, Ostrava - Dolní oblast Vítkovic

Zveme vás začínající laické i OSVČ maséry a ostatní vážné zájemce o alternativní diagnostiku a terapie přijít si rozšířit vaše praktické znalosti alternativních diagnostických metod a umění čtení těla pomocí symboliky těla. Tento workshop proběhne pod vedením zkušeného lektora Marka Ščotky, maséra, etikoterapeuta a autora několika úspěšných metod alternativní diagnostiky. Budeme se zabývat alternativním diagnostikováním vnitřních orgánů břicha a hrudníku na ležícím (oblečeném) klientovi pohledem a dotekem. Budeme se učit skládat jeho diagnostický obraz.

300Kč

Praktická numerologie 1 | Celodenní výcvik s Markem Ščotkou v Uherském Hradišti

Budova Diakonie Uherské Hradiště Na Stavidle 1266, Uherské Hradiště

Zveme vás na první celodenní lekci 3-dílného kurzu Praktické numerologie s Markem Ščotkou v Uherském Hradišti. Naučíte se hravou a zábavnou formou krok za krokem rozumět číslům a jejich skrytému významu pro hmotný i duchovní svět. Naučíte se využívat čísla z data narození k velmi praktickým účelům v běžném každodenním životě, ve vztazích, v osobním směřování, v umění plánovat si věci na vhodnou dobu, v umění odhalovat skryté souvislosti u vašich partnerů, rodiny, sourozenců, dětí, přátel i kolegů v práci. Díky tomuto kurzu si velmi zpřehledníte a zjednodušíte život a vztahy.

1200Kč

Kurz praktické numerologie 3 | Marek Ščotka, Ostrava

Centrum Antakarana, Ostrava Dolní 65, Ostrava, Česká republika

Zveme vás na závěrečnou třetí lekci 3dílného kurzu praktické numerologie s Markem Ščotkou. Jde o veřejný certifikovaný kurz přístupný libovolným zájemcům z laické i odborné sféry, jehož cílem je vás během tří samostatných ucelených lekcí provést hlavními základy praktické numerologie a naučit vás číst a využívat svět čísel resp. dat narození vědomě ve váš prospěch. Můžete očekávat, že absolvováním kurzu se váš život ještě více zjednoduší, zpřehlední a zkvalitní.

Psychosomatické příčiny potíží dolních končetin a pánve | Celodenní workshop s Markem Ščotkou v Prostějově

Čajovna pod pokličkou, Prostějov Krasická 59, Prostějov

Zveme vás na praktický workshop s alternativním diagnostikem a etikoterapeutem Markem Ščotkou v Prostějově zaměřený na téma Psychosomatické příčiny dolních končetin a pánve. Budeme společně odhalovat jednotlivá tajemství symboliky těla v daných partiích, bavit se o mechanice přenosu závadného myšlení a škodlivých emocí (psycho - somatizování) do fyzického stavu, struktury a proporcí těla, o skrytých emočních Přečíst si víc oPsychosomatické příčiny potíží dolních končetin a pánve | Celodenní workshop s Markem Ščotkou v Prostějově[…]

1000Kč

Praktický výcvik masérů – Symbolika vnitřních orgánů břicha a hrudníku II. | Workshop s Markem Ščotkou v Ostravě

Masérna Na Dlani Ostrava Moravská Ostrava 3370, budova Art Studios, Ostrava - Dolní oblast Vítkovic

Zveme vás začínající laické i OSVČ maséry a ostatní vážné zájemce o alternativní diagnostiku a terapie přijít si rozšířit vaše praktické znalosti alternativních diagnostických metod a umění čtení těla pomocí symboliky těla. Tento workshop proběhne pod vedením zkušeného lektora Marka Ščotky - maséra, etikoterapeuta a autora několika úspěšných metod alternativní diagnostiky. Budeme se zabývat alternativním diagnostikováním vnitřních orgánů břicha a hrudníku na ležícím (oblečeném) klientovi pohledem a dotekem. Budeme se učit skládat jeho diagnostický obraz.

300Kč

Energetické upírství a jiné cesty ke zdrojům životní síly | Přednáška Marka Ščotky ve Frýdku-Místku

Národní dům Frýdek - Místek Palackého 134, Frýdek - Místek

Zveme vás na přednášku ostravského etikoterapeuta Marka Ščotky na téma Energetického upírství a jiných cest ke zdrojům životní síly. Zaměříme se na potřeby a taktiky energetických upírů kolem nás, na jejich odhalování a uzdravování, na vědomé připojení se k novým nezávadným zdrojům životní síly.

300Kč

Beseda s Markem Ščotkou na téma partnerské vztahy | Ostrava

Centrum Antakarana, Ostrava Dolní 65, Ostrava, Česká republika

Zveme vás na besedu Venduly Kociánové s hostem Markem Ščotkou na téma partnerských vztahů, zakládání rodiny, výchovy dětí atd. Kromě svých dotazů bude Vendula pokládat Markovi i vaše otázky z publika. UPOZORŇUJEME, ŽE SE CELÁ BESEDA BUDE NATÁČET!

200Kč

Sedm fází ženy a muže | Celodenní workshop s Markem Ščotkou v Kobylí u Brna

Centrum Kobylí u Brna Kobylí 684, Kobylí u Brna

Zveme vás na celodenní workshop s ostravským etikoterapeutem Markem Ščotkou s možností návazného doprovodného programu a osobních konzultací další den.

Jakými fázemi si žena a muž postupně musí projít při odhalovaní své individuality a potenciálu, při hledání svých kořenů, skutečného životního naplnění a smyslu života, vztahů a rodiny? Může se žena při tom obejít bez muže? A může se muž obejít bez ženy? Připravte se na šok. Na workshopu vám bude zřejmě k ničemu vše, co jste se dosud o sobě, o vztazích a o rodině naučili. Vydáme se hluboko a daleko. Půjde o ucelený návod na vás samotné, na život a na vaše vztahy.

1200Kč

Čtyři a jedna fáze vztahů | Přednáška Marka Ščotky ve Frýdku – Místku

Národní dům Frýdek - Místek Palackého 134, Frýdek - Místek

Zveme vás na zážitkovou přednášku ostravského etikoterapeuta Marka Ščotky o přirozených fázích vztahů, o nepřirozených zkratkách a zkratech v partnerských vztazích, o jejich odhalování a uzdravování, o vědomém tvoření bezpečného partnerského prostoru pro děti.

200Kč

Beseda s Markem Ščotkou v rámci Léčivého divadla Gabriely Filippi v Olomouci

Centrum Artum, Olomouc Sokolská 586/7, Olomouc, Česká republika

Zveme vás na poučné představení Léčivého divadla Gabriely Filippi s názvem "Andělé v mém srdci", které proběhne tentokrát v Olomouci. Ve druhé části programu si poslechněte besedu s ostravským etikoterapeutem Markem Ščotkou o tom, jak zastavit začarovaný kruh osudů, nemocí, závadných životních postojů a vztahů.

250Kč

Prokletí prvorozených | Beseda Venduly Kociánové s Markem Ščotkou v Ostravě

Centrum Antakarana, Ostrava Dolní 65, Ostrava, Česká republika

Zveme vás na veřejnou besedu s Markem Ščotkou o tom, že není jedno, kteří v pořadí a z kolika dětí jste se narodili, v jakém pohlaví a znamení. Že každé místo v pořadí sourozenců vč. samovolných potratů a interrupcí má svůj nezastupitelný úkol a není radno jej zaměňovat s jiným místem, atd. Besedu moderuje Vendula Kociánová, www.vendulakocianova.cz.

200Kč

Symbolika zad a páteře | Přednáška Marka Ščotky ve Frýdku-Místku

Národní dům Frýdek - Místek Palackého 134, Frýdek - Místek

Zveme vás na veřejnou přednášku ostravského etikoterapeuta a alternativního diagnostika Marka Ščotky. Z pohledu psychosomatiky a symboliky těla je ve stavu, tvaru a nemocech zad a páteře ukryta hotová knihovna informací, čím vším si v životě člověk prošel, co si z toho vzal za ponaučení a v jakém stavu má dnes myšlení a psychiku. Seznamte se na této přednášce se základními pravidly, jak si číst ze zad a páteře fascinující zprávy o tom, co se uvnitř vás děje, co se vám snaží tělo říct a proč a jak s tím vhodně naložit.

300Kč

Těhotenská rovnice v praxi | Seminář s Markem Ščotkou v Ostravě

Centrum Antakarana, Ostrava Dolní 65, Ostrava, Česká republika

Zveme vás na celodenní praktický seminář pro znalé s Markem Ščotkou v Ostravě, ve kterém se naučíte vše podstatné pro sestavování hlavních linií osobních Těhotenských rovnic směrem do minulosti i do budoucnosti.

800Kč

Praktická numerologie 2. | Certifikovaný 3-dílný kurz s Markem Ščotkou v Uherském Hradišti

Budova Diakonie Uherské Hradiště Na Stavidle 1266, Uherské Hradiště

Zveme vás na druhou lekci 3-dílného veřejného certifikovaného kurzu praktické numerologie s Markem Ščotkou v Uherském Hradišti, kde se budeme zabývat metodám práce s numerologickou mřížkou a netradičními metodami počítání čísel z data narození. Přidejte se vy, komu ještě chybí tato lekce absolvovat, nebo vy, kdo si ji chcete bezplatně zopakovat a osvěžit. Kurz praktické numerologie s Markem Ščotkou je zaměřen na výuku praktického využití numerologie v běžném každodenním životě, ve vztazích a zdraví.

1200Kč

Kurz praktické numerologie 1. | Certifikovaný 3-dílný kurz s Markem Ščotkou v Ostravě

Centrum Antakarana, Ostrava Dolní 65, Ostrava, Česká republika

Zveme vás na první lekci 3-dílného certifikovaného Kurzu praktické numerologie s Markem Ščotkou v Ostravě. Jde o veřejný kurz přístupný libovolným zájemcům z laické i odborné sféry, jehož cílem je vás během tří samostatných ucelených lekcí provést hlavními základy praktické numerologie a naučit vás číst a využívat svět čísel resp. dat narození vědomě ve váš prospěch.

700Kč

Kouzlo a úskalí života matek, dětí a partnerů | Dopolední beseda s Markem Ščotkou v Ostravě

Rodinné centrum MŠ Exilu Ostrava Čs. exilu 670, Ostrava, Česká republika

Zveme vás na besedu s ostravským etikoterapeutem a alternativním diagnostikem Markem Ščotkou na téma Kouzlo a úskalí života matek, jejich dětí a partnerů. Řeč bude kromě jiného také o volném čase matek a hluboké osobní proměně, o zdraví, o partnerských vztazích a rozdělení si rolí, o důvěře k dětem a partnerům, o jejich zapojení se do života matky a rodiny, o vyhnutí se riziku nežití, o uvědomění si dočasnosti role matky v životě dětí.

1Kč

Partnerské vztahy, výchova dětí a zdravá rodina | Beseda s Markem Ščotkou v Ostravě na Waldorfu

Družina ZŠ a MŠ Waldorfská Ostrava - Přívoz Na Mlýnici 611/36, 0strava - Přívoz

Zveme vás na veřejnou besedu s ostravským etikoterapeutem a alternativním diagnostikem Markem Ščotkou na téma partnerských vztahů, výchovy dětí, zdravé rodiny atd. Přijďte si poslechnout praktické zkušenosti, rady a návody související s uvedeným tématem. Přijďte se podělit o své zkušenosti nebo se zeptat na to, co vás zajímá.

100Kč

Záda a páteř OSTRAVA | Rychlá noční zážitková přednáška s Markem Ščotkou v Ostravě

Studio SUNDARA Ostrava Dvorní 756/9, Ostrava - Poruba, Česká republika

Zveme vás na první netradiční noční zážitkovou přednášku s Markem Ščotkou v Ostravě na téma Úvod do psychosomatických souvislostí příčin bolestí a bloků zad a páteře z pohledu Symboliky těla. Tato přednáška je určena pro vás všechny, kdo se zajímáte o hlubší souvislosti fungování těla než pouze somatické a o vliv myšlení, cítění emocí a jejich prožívání na celkové zdraví a formování těla a naopak.

150Kč

Nohy a pánev FRÝDEK-MÍSTEK | Přednáška Marka Ščotky ve Frýdku-Místku

Národní dům Frýdek - Místek Palackého 134, Frýdek - Místek

Zveme vás na veřejnou přednášku ostravského etikoterapeuta a alternativního diagnostika Marka Ščotky na téma symbolika nohou a pánve. Z pohledu psychosomatiky a symboliky těla je ve stavu, tvaru a nemocech nohou a pánve ukryta hotová knihovna informací, čím vším si v životě člověk prošel, co si z toho vzal za ponaučení a v jakém stavu má dnes myšlení a psychiku. Seznamte se na této přednášce se základními pravidly, jak si číst z nohou a pánve fascinující zprávy o tom, co se uvnitř vás děje, co se vám snaží tělo říct a proč a jak s tím vhodně naložit.

300Kč

Záda a páteř PROSTĚJOV | Přednáška Marka Ščotky v Prostějově

Fit klub JUST LIVE Prostějov Šafaříkova 4477/49a, Prostějov, Česká republika

Zveme vás na zážitkovou přednášku s ostravským emočním terapeutem a alternativním diagnostikem Markem Ščotkou v Prostějově na téma Úvod do psychosomatických souvislostí příčin bolestí a bloků zad a páteře z pohledu Symboliky těla. Tato přednáška je určena pro vás všechny, kdo se zajímáte o hlubší souvislosti fungování těla než pouze somatické a o vliv myšlení, cítění emocí a jejich prožívání na celkové zdraví a formování těla a naopak.

300Kč

Nohy a pánev OSTRAVA | Rychlá noční přednáška Marka Ščotky v Ostravě

Studio SUNDARA Ostrava Dvorní 756/9, Ostrava - Poruba, Česká republika

Zveme vás na první rychlou noční zážitkovou přednášku s Markem Ščotkou v Ostravě na téma Úvod do psychosomatických souvislostí příčin bolestí a bloků nohou, kyčlí a pánve z pohledu symboliky těla. Tato přednáška je určena pro vás všechny, kdo se zajímáte o hlubší souvislosti fungování těla než pouze somatické a o vliv myšlení, cítění emocí a jejich prožívání na celkové zdraví a formování těla a naopak.

150Kč

Partnerské vztahy, výchova dětí a zdravá rodina OSTRAVA | Beseda s Markem Ščotkou v Ostravě na Waldorfu

Družina ZŠ a MŠ Waldorfská Ostrava - Přívoz Na Mlýnici 611/36, 0strava - Přívoz

Zveme vás na veřejnou besedu s ostravským etikoterapeutem a alternativním diagnostikem Markem Ščotkou na téma partnerských vztahů, výchovy dětí, zdravé rodiny atd. Přijďte si poslechnout praktické zkušenosti, rady a návody související s uvedeným tématem. Přijďte se podělit o své zkušenosti nebo se zeptat na to, co vás zajímá.

100Kč

Dvanáct znamení zodiaku: BERAN | Přednáška z celoročního cyklu s Markem Ščotkou v Ostravě

Centrum Antakarana, Ostrava Dolní 65, Ostrava, Česká republika

Zveme vás na první přednášku z nového celoročního cyklu "Dvanáct znamení zodiaku" zaměřeného na podrobné seznámení s jednotlivými znameními v roce. Každá z dvanácti přednášek cyklu je zaměřená vždy na jedno konkrétní znamení zodiaku. Díváme se na něj ze všech možných úhlů pohledu tak, abyste měli kromě běžně dostupných informací také přehled o jeho fyzickém, psychickém i duchovním poslání, o jeho živlu a jak s ním pracovat vůči ostatním živlům, o jeho silných a slabých stránkách, o jeho vztazích a poslání v rodině, o jeho poslání, když se narodí do rodiny v konkrétním pořadí mezi ostatními děmi vč. potratů, o vlivu pohlaví na jeho vlastnosti, o motivaci, zdravotních rizicích i o přirozených způsobech uzdravení atd. Budou to zkrátka přednášky nadupané až po strop užitečnými praktickými informacemi, které můžete využít ve všech sférách života, v osobním sebeobjevování, v partnerských vztazích, při výchově dětí, v personalistice, při cílené tvorbě pracovních a jiných týmů atd.

300Kč

JIŽ PLNO! | Rodinné trojúhelníky OLOMOUC | Přednáška Marka Ščotky v Olomouci

Studio LOVING HEART Olomouc Ostružnická 8, Olomouc, Česká republika

Tato akce je již kapacitně naplněná! Posílejte přihlášky pouze jako náhradníci. V případě, že se uvolní místo, budeme vás ihned informovat. Plánujeme uspořádat stejnou akci v náhradní termínu, který dohodneme a zveřejníme v dohledné době.

300Kč

Osobní konzultace OLOMOUC | Psychosomatická poradna Marka Ščotky v Olomouci

Studio LOVING HEART Olomouc Ostružnická 8, Olomouc, Česká republika

Využijte možnosti osobních konzultací s ostravským etikoterapeutem, numerologem a alternativním diagnostikem Markem Ščotkou v rámci jeho dubnového přednáškového turné v Olomouci od pátku do neděle 7. - 9. 4. 2017. Objednávky telefonicky na čísle 608 808 664.

800Kč

Vnitřní orgány břicha a hrudníku OSTRAVA | Rychlá noční přednáška Marka Ščotky v Ostravě

Studio SUNDARA Ostrava Dvorní 756/9, Ostrava - Poruba, Česká republika

Zveme vás na rychlou noční zážitkovou přednášku s ostravským etikoterapeutem a alternativním diagnostikem Markem Ščotkou v Ostravě na téma psychosomatiky a symboliky nemocí a disfunkcí vnitřních orbgánů břicha a hrudníku. Budeme hledat souvislosti příčin nemocí, bolestí a bloků v závadném myšlení a zasekaných emocích, které se nemohou dostat kvůli nemocnému myšlení a sebe-škodlivým životním postojům z těla ven. Tato přednáška je určena pro vás všechny, kdo se zajímáte o hlubší souvislosti fungování těla než pouze somatické a o mechanismy přímého vlivu myšlení, cítění a prožívání emocí na celkový stav a zdraví člověka, na formování a fungování těla a naopak.

150Kč

JIŽ PLNO! | Rodinné trojúhelníky BRATISLAVA | Přednáška Marka Ščotky v Bratislavě

Bývalá Katkina čajovňa, Bratislava Romanova 28, Bratislava - Petržalka, Slovensko

Zveme vás na zážitkovou úvodní přednášku k metodě Rodinné trojúhelníky přímo s jejím autorem Markem Ščotkou, známým ostravským etikoterapeutem, numerologem a alternativním diagnostikem. Naše mateřská rodina je ta nejmenší možná rozumná zmenšenina celého světa, ve které se zároveň jako diváci, herci i režiséři učíme vidět, vnímat, cítit, tušit, uvědomovat si, rozpoznávat i odhadovat všechny viditelné i neviditelné souvislosti, pravidla i fakta, která potřebujeme k životu. Co se doma naučíme, to pak zpravidla bezmyšlenkovitě jako naučené loutky např. v mateřské školce nebo na základní škole uplatňujeme ve velkém světě mimo hranice domova a rodiny. Cizí lidé nám pak nahrazují jednotlivé členy rodiny a my si na nich zkoušíme úplně všechno, co jsme se doma naučili a co jsme tam pochytili. Každé dítě a jeho chování je tak dokonalým odrazem atmosféry v jeho mateřské rodině a jeho místa v ní. Přátelé, ... to MY jsme ty děti našich mateřských rodin!

15€

Symbolika vnitřních orgánů břicha a hrudníku FRÝDEK – MÍSTEK | Přednáška Marka Ščotky ve Frýdku-Místku

Národní dům Frýdek - Místek Palackého 134, Frýdek - Místek

Zveme vás na zážitkovou přednášku ostravského etikoterapeuta a alternativního diagnostika Marka Ščotky na téma psychosomatiky a symboliky vnitřních orgánů v břiše a hrudníku. Vnitřní orgány v břiše a hrudníku v řeči symboliky těla symbolizují naši schopnost žít tady a teď na této planetě, nabírat, vyhodnocovat, vstřebávat a vylučovat informace, situace nebo události kolem nás tak, jak plynou, a to podle konkrétní řídicí myšlenky, které říkáme momentální smysl života.

300Kč

Partnerské vztahy, výchova dětí a zdravá rodina OSTRAVA | Beseda s Markem Ščotkou v Ostravě na Waldorfu

Družina ZŠ a MŠ Waldorfská Ostrava - Přívoz Na Mlýnici 611/36, 0strava - Přívoz

Zveme vás na veřejnou besedu s ostravským etikoterapeutem a alternativním diagnostikem Markem Ščotkou na téma partnerských vztahů, výchovy dětí, zdravé rodiny atd. Přijďte si poslechnout praktické zkušenosti, rady a návody související s uvedeným tématem. Přijďte se podělit o své zkušenosti nebo se zeptat na to, co vás zajímá.

100Kč

Ženská energie a partnerství aneb Terapie dobrým ránem | Přednáška Marka Ščotky na jarním festivalu YOGA & DANCE 2017

Dolní oblast Vítkovic (Nové koupelny) Vítkovická 1708/17, Ostrava

Zveme vás na veřejnou prezentaci alternativní terapeutické metody Terapie dobrým ránem přímo jejím autorem Markem Ščotkou v rámci jeho páteční přednášky na jarním festivalu YOGA & DANCE SPRING FESTIVAL OSTRAVA 2017. Tato přednáška proběhne v sobotu 29. 4. 2017 od 14:45 – 16:00 h v prostoru KLUB HLUBINA.

ZDARMA