23.2.2016

Projekty

Festivaly Květ života

Víkendové rodinné zahradní festivaly v Ostravě a okolí

Festivaly Květ života jsou originální víkendové zahradní festivaly s pohodovou rodinnou atmosférou pro velké i malé, pro místní i z daleka, pro materialisty i duchovní, pro nabízející i hledající, pro systé i hladové. Ve skutečnosti jsou to taková naše „vymazlená“ děcka, protože jim věnujeme mrtě volného času, pipláme se s nimi, vymýšlíme překvapení, ladíme detaily, učíme se novým věcem, sdílíme, hrajeme si a zkoušíme, bavíme se jimi, měníme se, komunikujeme a poznáváme nové možnosti, lidi a technologie. Můžeme říct, že spolu s našimi festivaly velmi aktivně rosteme a zrajeme.

Můžete toho být sami svědky, pokud se k nám připojíte a stanete se cennou součástí organizačního týmu. Připojte se k nám!

Festivaly Květ života jsou tu od toho, aby se mohli setkávat pohodoví lidé na velmi pohodovém místě v srdečné přátelské atmosféře, aby se setkávali ti, kdo mají nebo teprve chtějí mít z nejrůznějších důvodů něco společného s námi nebo s ostravským centrem Antakarana.

Na festivalech Květ života se setkávají skvělí lektoři, poskytovatelé osobních služeb, organizátoři různých akcí, nadšení fanoušci, fanjšmekři a štamgasti, co jsou v Antakaraně pečení vaření, a ostatní zvědaví návštěvníci spolu s rodinami a přáteli. Zkrátka schází se na nich barevná všehochuť lidiček, množství lidského umu, zkušeností a dovedností. Všechno je tam možné. U toho nesmíte chybět ani vy!

Udělejte si o festivalech Květ života ucelený obrázek. Stavte se osobně a nasajte jejich atmosféru. Vše podstatné vč. fotografií najdete také na našem festivalovém FB profilu.

Další podrobnosti najdete na webu www.festivalykvetzivota.cz.

 

Koučink a mentoring začínajících masérů

Vedení začínajících OSVČ masérů, diagnostiků a terapeutů v podnikání

Ve spolupráci s Masérnou Na Dlani | www.masernanadlani.cz pomáhám začátečníkům i vyhořelým fachmanům usnadňovat začátky jejich OSVČ podnikání v oborech masérském, diagnostickém, terapeutickém a ostatních službách péče o tělo, mysl nebo duši. Číhá na vás spousta pastí, které vás mohou snadno a rychle odradit ve vašem bohulibém záměru využít váš obrovský talent a srdce, být užiteční pro sebe i druhé a upřímně jim pomáhat. Poraďte se se zkušenými, inspirujte se nebo se nechejte v začátcích vést. Najděte si v OSVČ podnikání celoživotní zalíbení.