18.2.2016

Reference

Přečtěte si, co na mé služby říkají lidé, kteří se mi svěřili do péče a se se kterými jsem byl osobně u toho, když se v jejich životě staly doslova jako lusknutím prstů ono velké „Aha!“ – momenty vnitřního prozření, osobních proměn a zásadních rozhodnutí, kdy se v nich uvolnily zatuhlé přehrady životních kliše, programů, škodlivých postojů a názorů vč. zatuhlých svalů, které jim bránily volně plynout, být, žít, dýchat a tvořit. Děkuji vám za důvěru, přátelé.

Pokud byste cítili potřebu zveřejnit zde pro ostatní i vaši zkušenost, prosím napište mi ji do mailu marek.scotka@gmail.com. Rád ji zveřejním.

Michaela P., Ostrava

Ohlas ze dne 27. 8. 2017, Kurz Rodinné trojúhelníky: Ahoj Marku. Chtěla bych Ti moc poděkovat za Tvé úžasné přednášky. Nejsem člověk, který je zvyklý jen brát a nic nedávat, přijmi tedy, prosím, alespoň zpětnou vazbu ve formě obrovského DÍKY za to, že lidem předáváš tyto, tak důležité informace, včetně energie, která je na Tvých přednáškách tak silná a nabíjející. Věřím, že díky Tobě a ostatním podobně laděným lidem se tato společnost má šanci uzdravit! Děkuji nejen za sebe 😉 Hezký večer. Míša.

 

Alois Francek, Ostrava

Ohlas ze dne 11. 4. 2016, Psychosomatická poradna a masáž: Ahoj Marku. Děkuji za vynikající masáž. Netuším co jsi se mnou všechno provedl, ale bolest zad zmizela a mám pocit že i srdce mám od tvého „zásahu“ daleko více otevřené. Ze všech lidí, co znám, jsi mi nejvíc promluvil do duše a nastartoval ve mně novou sílu. Ještě jednou děkuji a na brzkou shledanou.

 

Aneta Knytlová, Praha

Ohlas ze dne 13. 12. 2015, Psychosomatická poradna: Krásný večer, Marku 🙂 Jak se ti daří? A celé rodince? 🙂 Po našem krásném setkání s tebou v báječném prostředí Antakarany na konci října se mám půvabně. Okamžité změny, které se děly, pořád pokračují. Začátek mé menstruace hned na druhý den po našem povídání byl skutečně krásný. Byla to má první menstruace bez bolesti, kterou jsem si užívala. Po 5ti měsíční absenci to byly báječné chvíle 🙂 a také to tím neskončilo. Můj přístup samé k sobě se postupně měnil a mění neustále. I když jsem pořád stejná, připadám si krásná, přijímám postupně své tělo a i svá negativa. Uvědomuji si, že patří ke mě, a že když si je přiznám, tak se budu cítit mnohem lépe. A to se děje 🙂 Myslím na sebe a stojím si za svými rozhodnutími. Moje sebevědomí se posunulo o velký kus nahoru. Když něco dělám, vím proč, a mám z toho ohromnou radost. A v práci? No to snad nejde ani popsat! Diskutuji a bojuji jak za sebe, tak za své podřízené a vím, že je to tak dobře. Zvládám situace, o kterých bych dříve pochybovala nebo bych se při nich dříve nebyla schopná vyjádřit a komunikovat. Mám rozečtené Ženy, které běhaly s vlky a už jsem viděla oba díly Červeného stanu. To byl úžasný zážitek. Příběh se mne dotýkal víc než bych si dokázala představit 🙂 Od našeho setkání si vedu deníček pocitů jednotlivých dní s ohledem na fázi měsíce, s čímž souvisí další můj krásný zážitek. Měsíc po mé první menstruaci, kterou jsem si užívala, jsem očekávala příchod druhé… několik dní po termínu a nic. Už jsem z toho začínala být zase trošku nervózní, že se asi uplně vše nepohlo. A ono je to ještě krásnější než jsem očekávala – v pátek bylo novoluní a ode dneška menstruuji 🙂 … na novoluní! Zázračné chvíle 🙂 Marku, musím ti ještě jednou z celého svého srdce poděkovat. Děkuji 🙂 Jsem moc ráda, že jsem tě potkala na své cestě životem a mohu s tebou sdílet svůj příběh. Jsi krásný člověk s uchvacující duší 🙂 No a ještě se ti musím s něčím pochlubit – v sobotu jsem úspěšně ukončila roční masérský kurz a složila kvalifikační zkoušku :-).

 

Monika M., Olomouc

Ohlas ze dne 17. 6. 2015, Psychosomatická poradna: Dobrý den pane Ščotka, chci Vás moc pozdravit. Je to něco přes týden, co jsem se za Vámi i s celou rodinou vypravila do Ostravy. Na základě Vaší přednášky v Olomouci jsem trochu tušila, že to bude zajímavé, ale nevěděla jsem, jak moc ovlivníte můj život. Každý den prožívám nové věci. Ten víkend u rodičů byl opravdu „hustý“, jak říkáte. Má milující máma mi přisoudila tolik rolí – od špatné matky, špatné výchovy, nemožného vzhledu, oblékání… . Z počátku jsem ty jedovaté šípy zvládala odrážet, v sobotu v noci jsem už ale nemohla spát. Nejprve jsem křičela sama v sobě, proč mi to dělá. Pak že už nechci být ublíženým dítětem a chci konečně dospět. Svou pozornost jsem zaměřila na otce a začala jsem na něj hledět novýma očima, jak jste mi radil. A myslím, že jsme se našli. S manželem se také řeší spousta věcí a to jsem mu nedávala žádné dlouhé přednášky. Největší radost mám z dětí, úplně rozkvetly. A v práci se už necítím tak zotročená, i když mi projdou rukami tři pacienti za hodinu. Už vím, že můžu kdykoliv odejít (a že bych to dokázala), když budu chtít. Jen ještě najít tu cestu. Film Červený stan byl super, pěkně jsem si poplakala. Je v něm obsaženo mnohé, o čem jste mluvil. Nakonec jsme se dívali s manželem společně. Zatím jsem nenašla nikde termín pokračování Vašich přednášek v Olomouci, když mi dáte vědět, ráda přijdu. Také se těším na další setkání v Ostravě. Přeji Vám i Vaší krásné rodince nádherné léto. Monika M.

 

Věra Šimková, Svitavy

Ohlas ze dne 23. 2. 2015, přednášky ve Svitavách: Ahojky Marku. Moc ti děkuji za veškeré přednášky, co jsi pro nás dělal ve Svitavách. Hodně mě posunuly kupředu. Hlavně si to uvědomuji teď, když se můj syn s přítelkyní dostali na ulici bez domova se 3 dětmi 1, 5 a 7. Pomohla jsem jim a na 14 dní jsem si vzala Ivu s dětma domů. Prosila mě na 14 dní a teď jí celá rodinka pomáháme shánět Azylový dům, protože má v patách exekutory z dřívějšího vztahu a jiná možnost není. Když nemá trvalý pobyt, tak nedostane žádné dávky. Netušila jsem, že se toto stane zrovna mně, ale pořád mě tyto věci posunují dál a dál a věřím. Díky tvým přednáškám to beru tak nějak střízlivým rozumem. Děkuji. Věrka.

 

Zuzana Šínová, Ostrava

Ohlas ze dne 3. 1. 2015, diagnostické a etikoterapeutické služby: Ahoj Marku, přeji Ti vše nejlepší do nového roku a díky za všechno, co jsem díky Tobě mohla prožít v roce minulém. Mám novinku – jsem v 10. týdnu těhotenství 🙂 Moje přání se stalo skutečností a vím, že na tom má podíl naše setkání, a to, že jsi mě dovedl k zamyšlení se nad sebou. Ještě jednou děkuji. S přáním všeho dobrého, Zuzka Šínová.

 

Martina Orlová, Bohumín

Ohlas ze dne 30. 12. 2014, masérské služby: Zdravím, Marku. Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za včerejší příjemné okamžiky a blahodárnou masáž a slova, stejně tak za rozšíření obzorů a možností 🙂 Celým dnem mě provázela svobodná, vyrovnaná, světelná, čistá, radostná a hravá energie 🙂 Bylo to pro mne navrácení se ke svým kořenům, takové přirozené, čisté, no prostě natural, ale současně hodně niterné a hluboké se vší vážností. Také děkuji za Váš profesionální, osobitý, lidský, svobodný a tak pozorný přístup, cítila jsem se u Vás příjemně bezpečně a důvěrně, až jsem byla sama překvapená, jak jsem se dokázala otevřít a odevzdat vzhledem k našemu prvotnímu setkání. Přesně takovéto ukotvení a uzemnění jsem potřebovala, krásně jste to nacítil a uchopil. Zatím se mějte jenom lépe a těším se na naše příští setkání. S přátelským pozdravem a přáním všeho dobrého 🙂 Martina Orlová z Bogumína 🙂

 

Iva K., Ostrava

Ohlas ze dne 3. 7. 2014, terapeutické služby: Ahoj Marku. Chtěla bych ti touto cestou poděkovat za mou pravidelnou menstruaci. Je úžasné vědět, kdy přijde a že jsem to právě já, která zasahuje do věcí tak přirozených. Stačí poslouchat přírodu a dát tělu šanci se projevit, ne se pořád snažit být hrdinkou a tvářit se, že všechno zvládnu. Jsem žena, jsem cyklická žena, jsem plačtivá, zranitelná, náladová, veselá, šťastná, intuitivní, kreativní, unavená. Děkuji ti za uvědomění si sebe samé. Iva K.

 

Kamila Solanská, Stará Ves n/O

Ohlas ze dne 12. 5. 2014, Pásmo přednášek Psychosomatika a symbolika těla, Antakarana Ostrava: Děkuji ti za luxusně naplněný a prožitý čas při tvém cyklu přednášek v sobotní Antakaraně! Děkuji ti za luxusně neuvěřitelné kvantum jasných a skvěle podaných informací. Takový množstevní luxus jsem na živo ještě v životě nezažila! 🙂 Děkuji ti za luxusní atmosféru, prostředí i místní pohostinnost. Děkuji ti za luxusně báječný pocit, který mi po celém dnu zůstal, za rozprostírající se teplo a za to ticho. Děkuji ti za luxus změny u Petra, neboť tebou podané informace potřeboval slyšet právě od tebe. 🙂 Děkuji ti za luxusní změnu, kterou jsi mu v něm pomohl zažehnout. Děkuji ti za luxus bohyně a luxus rytíře. Děkuji ti za luxus, že jsem mohla být u toho. S láskou, úctou a s díky, Kamila.

 

Renáta Kutačová, Pržno

Ohlas ze dne 12. 5. 2014, Pásmo přednášek Psychosomatika a symbolika těla, Antakarana Ostrava: Krásný den Marku, posílám ti pár slov k sobotní akci. Jelikož věřím své intuici, která mne dovedla na tvou sobotní akci, tak pocitově to bylo přesně tak, jak to mělo být. Bylo to skvělé a tvůj přístup byl plný pozornosti, pochopení, lásky a vcítění. Tak si představuji terapeuta, který rozdává s pokorou vše, co se lidem skrze něho rozdávat dá. Bylo by fajn, udělat kruh lidí, kteří by na takových tématech poznání sebe sama chtěli pracovat a jít více a více do hloubky. Jsem ráda za poznání tebe a nových lidí a těším se brzy naviděnou. Renát.

 

Tereza Švrčinová, Ostrava

Ohlas ze dne 12. 5. 2014, Pásmo přednášek Psychosomatika a symbolika těla, Antakarana Ostrava: Dobrý den Marku. V sobotu 10. 5. 2014 jsem měla štěstí, že jsem byla součástí Vaší „party“ nadšenců a hledačů jiných řešení sebepoznání. A to vím, co říkám, jelikož jsem zdravotní sestra, která má vzdělání západního vidění a chápání fungování těla. A právě proto, a také díky vlastním zkušenostem hledám jiné alternativní přirozené a přírodní možnosti sebeléčby a poznání, a třeba někdy mohu pomoci i jiným. Vše co jsem si od Vás vyslechla, mělo hlavu a patu. Atmosféru tolika milých a více méně stejně naladěných lidí bylo radost vstřebávat, a díky Vám s humorem podávaný gejzír informací uběhl tak rychle, že mi ani nepřišlo, že jsem soustředěná plně celý den! Bylo to tak zajímavé a lehce podané, že jsem měla pocit, jako bychom se všichni znali a jen tak klábosili u kafe. Tím klábosili neznehodnocuju Vaše zkušenost a znalosti. Chtěla jsem tím vyjádřit příjemnou důvěrnou atmosféru mezi “ svými..“ Děkuji za ten den a vše co jste mi předal a nechal působit. S díky za to. Děkuji a přeji krásné dny. Tereza Švrčinová.

 

Eliška Peňázová, Lednice

Ohlas ze dne 18. 5. 2014, Pásmo přednášek Psychosomatika a symbolika těla, Antakarana Ostrava: Ahoj Marku. Se zpožděním ti posílám pár řádků k pásmu přednášek psychosomatiky. Moc jsem si to užila jak obsahově, přístupem, přednesem, tak celkovou atmosférou. Pásmo přednášek v průběhu celého dne je fajn, člověk se mohl odpojit z reálného světa a nerušeně zaplout po světa psychosomatiky, vše si postupně rovnat a spojovat. Jen při diskuzi jsem byla trochu nesvá, že na všechny nevidím. Ale to je pochopitelné, vše se vyvíjí 🙂 Budu se těšit na další příležitost dojet do Ostravy. Eliška, Lednice.

 

Jiří Ondřej, Rožnov p. R.

Ohlas ze dne 17. 3. 2014, Přednáška Těhotenská rovnice, Slunečnice Rožnov: Ahoj Marku, posílám svoji zpětnou vazbu na tvoje přednášky u nás ve Slunečnici v Rožnově. Já se na ně vždycky moc těším, bo jsem se ještě u nikoho na přednášce tak nenasmál jako u tebe. Obsah přednášky i tvoje podání mě fascinuje. Minule mi ty 3 hodiny připadaly jako 5 minut. Co se týče poslední přednášky o těhotenské rovnici, tak jsem moc rád, že jsem to slyšel. Vím, že tyhle informace se mi budou v životě hodně hodit a je škoda, že takové přednášky nejsou povinné pro všechny. Mně osobně jsi dal do života i pro moji vlastní praxi opravdu hodně a za to bych ti chtěl poděkovat. Mivaj sa hezky a brzy naviděnou! Jirka.

 

Pavel Marosz, Nýdek

Ohlas ze dne 12. 3. 2014, Přednáška Změny dotažené do konce, Kenny klub Třinec: Ahoj Marku chtěl jsem jen říct, že máš můj Respect. Umíš moc dobře mluvit a tvuj Kruh změn šel skvěle pochopit a jsem rád, že jsem si doplnil části skládačky, kterou skládám.

 

Věra Šimková, Svitavy

Ohlas ze dne 27. 11. 2013, Přednáška Rola a rituály v dobré rodině, Maják Svitavy: Ahojky Marku. Děkuji moc za tak nádhernou včerejší přednášku. Opět jsem si uvědomila, že jsi mě posunul o veliký kus vpřed… Od doby, kdy Tě znám, se mění můj život rapidně k lepšímu a za to Ti veliký dík… Nejkrásnější na tom je, když se mně něco povede, hned si uvědomím, že bez Tebe bych si to asi takto snadno vůbec neuvědomila. A vždy pohlédnu k nebi a řeknu s úsměvem od srdce ,,Marku, díky.“… Tak to je poslední dobou to nejkrásnější co prožívám, že díky Tobě jsem moc ŠŤASTNÁ… Přeji Ti nádherný den… Věrka.

 

Andrea Baránková, Opava

Ohlas ze dne 3. 6. 2013, Seminář Těhotenská rovnice, OK café Opava: Protože jsem si právě dnes vzpomněla, že jste si žádal zpětnou vazbu, asi to není ani příliš brzy ani příliš pozdě, zkrátka v pravý čas. Vaše pověst Vás předcházela, takže jsem z mnoha stran slyšela s blaženým povzdechem a zasněným pohledem jméno MAREK.

Od ledna jsem byla na nemocenské, a tak jen z povzdálí sledovala, jak si většina mých kamarádek zasazují Vaše informace do svých „schémat“ a bádají a bádají. S každou další přednáškou jsem si říkala, že příjde i můj čas. Jednu přednášku jsem si nechala nahrát, ale diktafon byl špatně postaven. Ukázalo se, že jsem byla asi příliš nedočkavá. Tentokrát to ale vyšlo! 🙂 A asi v pravý čas. Nevím, nehodnotím to.

Vzhledem k tomu, že Váš projev je mi velmi blízký a místy jsem si připadala jako Vy v sukních, byla jsem dobře vyladěná, abych vstřebávala moudra, která Vámi proudila a o které jste nás obohacoval. Myslím, že nejlepší zpětnou vazbou je fakt, že v první přestávce jsem si poprosila osobní konzultaci. Děkuji. Hlavně děkuji za to, že jste muž, který dává pocítit své ženě, jak je vyjímečná a umí svou rodinu zavést do hradu a tam je hýčkat v bezpečí, které hradební zdi skýtají. Kéž by bylo více takových mužů.

 

Lenka Mazochová, Vřesina u Hlučína

Ohlas ze dne 4. 2. 2013: Ahojky Marku. Moc bych Ti chtěla poděkovat za úžasné kurzy laických masáží a Cover masáží. Jsou to pro mě nezapomenutelné zážitky. Tak skvělou uvolněnou, přátelskou a až bych řekla rodinnou atmosféru, srozumitelnost výkladu, pohostinnost jsem nezažila na žádném jiném kurzu. Je to prostě bomba a vždy se těším na další setkání s Tebou a se všemi těmi skvělými lidmi, kteří se na tvých kurzů sejdou. Moc Ti děkuji a už se těším na další setkání. S pohlazením, Lenka.

 

Julie Vilkošová, Ostrava

Ohlas ze dne 4. 1. 2013: Moc Vám děkuji za dnešní dopoledne, jste prostě jedním slovem výborný… Čtu na Vašich stránkách chválu na Vás a musím se jen připojit, že setkání s Vámi je opravdu zážitek. Tak krásný den a na viděnou. Julie.

 

Tereza Michalčíková, Ostrava

Ohlas ze dne 15. 10. 2012: Ahoj Marku, má první návštěva u tebe mě pozvedla a taky nakopla :), a to doslova. Jak jsi říkal, je zrovna špatný rok. Ale nic netrvá věčně a i tento rok jednoho krásného dne skončí a začne nový a ten bude stát za to! 🙂 Očekávala jsem klasickou masáž … ale dostalo se mi víc než to! Tělo si odpočinulo, nabralo novou energii, návštěva Masérny Na Dlani mi dala možnost se také pozastavit sama nad sebou, nad mým jednáním a myšlením … takže mohu říct, že jsem byla nadšená a spokojená 🙂 Příjemná atmosféra, vůně a klid 🙂 Tereza, Ostrava.

 

Štěpánka Šimo, Havířov

Ohlas ze dne 12. 9. 2012: Ahoj Marku, tak abych ti tedy sdělila zpětnou vazbu!

Jako pozorovatel jsem zjistila, že kdykoliv jsem jela za tebou do Masérny Na Dlani, což už bylo celkem 3x, tak se mi děly moc příjemné věci! Jelikož se nacházím v bouřlivém období svého života, kdy dostávám velké lekce pokory, pak většinou dostávám za uši! Ale při cestě za tebou to bylo vždy jinak. Už to vědomí, že mne čeká odpoledne seminář u tebe, mne jaksi ladilo na velmi příjemnou notu a do klidu. Aniž bych věděla, co mne čeká, věděla jsem jednu věc stoprocentně, a sice že si to moc užiju!

Poprvé mi volal klient, se kterým jsem podnikala něco v únoru, a dával mi zpětnou vazbu! Nyní je září. Byl velmi nadšený a slyšela jsem velmi příjemné věci. Při druhé návštěvě jsem zažívala klid a mír ve mně, ačkoliv předcházející dny byly emočně vypjaté. Uvědomění, že život je krásný, ať je jakýkoliv. Při třetí návštěvě – seminář  Těhotenská rovnice – jsem dostala nečekaně CD od nějakého amerického hudebníka pracujícího momentálně v Ostravě. V momentě, kdy jsem opět prožívala mír v sobě a poté uvědomění, že Zákon rezonance funguje. Po vyslechnutí toho CD jsem zjistila, že je to velmi příjemná hudba a  moc se mi líbí. Děkuji za něj velmi!

Seminář  „Těhotenská rovnice“ byl velmi bohatý na velmi užitečné informace a nástroje, jak se dá hodně v životě změnit. Během semináře mi naskakovalo spoustu „Aha!“ momentů z mého dosavadního života. Najednou mi docvaklo, jak si jedeme v zažitých stereotypech a pořád se divíme, jak je možné, že se nám dějí nepříjemné události. Došlo mi, co dělám špatně a co chci změnit. Opravdu pro mne velmi plodný a v tuto chvíli nejužitečnější seminář, který jsem kdy absolvovala.

Když jsem přijela domů, ještě jsem nad tím trochu rozjímala a řekla si, že všechny pochody v mé hlavě si musím zapsat do svého deníku. Co však následovalo v noci, ve snu???

Zdálo se mi, že ty opět v roli lektora a tvá žena, kterou jsem neměla doposud tu čest poznat, v roli aktivního účastníka výkladu zastupujícího ženskou energii. Vždy, když jsi vysvětloval něco o postavení muže a ženy v rodině, tvá žena zaujala jistou pozici ztělesňující přesně to, co jsi měl na mysli. Svou osobou demonstrovala přesně ženskou roli, její místo, činy atd. Bylo to velmi „interaktivní“ a velmi jasné, takže jsem vždy přesně věděla, co ty tím myslíš. Hned jsem pochopila o čem ta ženská role je.

Moc děkuji tobě i tvé ženě. A těším se na další tvou tvorbu! Štěpánka.

 

Zuzana Holcmanová, Ostrava

Ohlas ze dne 8. 9. 2012: Ahoj Marku. Navštívila jsem tvůj seminář Psychosomatika a etikoterapie – čtení z páteře. Děkuji ti za krásné odpoledne. Moc mě všechno bavilo, všechny informace jsem vstřebávala s nadšením a hltala každé slovo. Bylo to moc zajímavé a určitě jsem u tebe nebyla naposledy. Uź teď se těším na další workshopy. Moc se mi líbila i skvělá atmosféra a přátelské prostředí. I když povídání trvalo pět hodin, přesto jsem nebyla unavená, ba naopak jsem byla plná energie a radosti. Jen tak dále – děláš skvělou práci! Vážím si lidí, kteří odvádí dobrou práci a dělají ji ze srdce. A ty k nim určitě patříš. Měj krásné dny plné lásky. Zuzana Holcmanová.

 

Jaroslav Sommer, Ostrava

Ohlas ze dne 6. 9. 2012: Ahoj Marku. Slova jsou málo na to, abych vyjádřil, jak moc Ti děkuji. Pochopí ten, kdo má desítky let problémy se zdravím a najednou začíná chápat 🙂 a vůbec už nemluvím o tom, že po Tvé masáži, která trvala něco přes hodinu, jsem se zbavil bolesti trvající víc než rok, když jedinou pomocí doktorů bylo cpát do mně antibiotika. Spadl ze mně kámen a je mi fájně. Taky děkuji za skvělé workshopy včera a předevčírem. Uteklo to jako voda v příjemném prostředí a teď si to s Dankou budeme připomínat, zkoušet aplikovat…no a asi se ještě hodně ptát… Je to paráda! Jarda.

 

Renáta Kocichová, Frýdek – Místek

Ohlas ze dne 23. 8. 2012: Ahoj, jelikož jsme včera zaseli a dnes už sklízím ovoce (Kurz praktické numerologie I.), tak ti chci moc poděkovat za to, co mi předáváš. Ani jsem nevěděla, kde se to ve mně bere a jak krásně umím vysvětlit podstatu čísel. Moc děkuji. Renáta.

 

Renáta Hajnalová, Ostrava

Ohlas ze dne 9. 8. 2012: Ahoj Marečku. Nevím, komu mám být vděčná za to, že jsem měla možnost Tě potkat. Ale vím, komu poděkovat za to, že mi pomáhá najít cestu, i když u mě to bude ještě cesta dlouhá, ale věřím, že o to správnější. Tobě Marku. Děkuji Ti za to. Já jsem teď neskutečně šťastná, myslím si, že prožívám to nejkrásnější období v mém životě, aspoň prozatím. S úctou k Tobě. Renáta

 

Jarmila Peňázová, Ostrava a Lednice

Ohlas ze dne 2. 4. 2012: Ahoj Marku. Chtěla bych Ti velice poděkovat za možnost účastnit se Tvých krásných kurzů. Nejde jen o to hezky strávit den s milými lidmi a v příjemné atmosféře, ale také zažívat malé i velké „zázraky“ a poznávat nové věci kolem zdraví i duše. Nevěřila jsem, že mohu sama vycítit (fyzicky!) přítomnost nějaké konkrétní energie. Silný zážitek… Věřím, že je to cesta, ke které pozvolna směřuji. Stačí jen využít některý ze sjezdů ze současné dálnice 🙂 Budu se těšit opět na shledanou :-)) Jsem ráda, že při kurzech nechybí ani srandičky, a asi Tě taky pobavím, když napíšu, že Eliška si opět u Tebe něco zapomněla – silikonku. Naušnice si naštěstí tentokráte odnesla. Tak Ti nevím, jestli nemá podvědomou potřebu se vracet 🙂 Můžeme se v týdnu pro baňku stavit? Já nebo David (Eliška už odjela zase do školy). Díky za odpověď. Měj se moc hezky a brzy pa. Jarča. P.S.: Můžeš použít cokoli z mailu i do referencí. Promiň, že jsem minule hned neodpověděla, potřebovala jsem se znovu nacítit. Nechtěla jsem, aby poděkování působilo jako slohovka. Takhle to šlo od srdíčka :-))

 

Naďa Hlubková, Háj ve Slezsku

Ohlas ze dne 2. 10. 2011: Pane Marku, po Vaší etiko-terapii, kterou jsem prošla 27. 9. 2011, se cítím stále moc skvěle a s velkou chutí a radostí ze života. Ještě jednou moc a moc děkuji a těším se na další terapie s Vámi. S přáním pohodového dne, Naďa.

 

Alena Lakomá, Ostrava

Ohlas ze dne 14. 4. 2011: Ahoj Marku. Jak jsi mi vysvětloval princip levé a pravé ruky z duchovního pohledu, tak mi to moc pomohlo. Moje pravá ruka hodně přijímala, ale levá nedávala. A jelikož nemám kolem sebe nikoho, komu bych osobně předávala své zkušenosti, které jsem získala od tvé zlaté ženy Žanetky, tak jsem využila diskusi na netu, kde na to maminky čekají. Paráda. Má ruka funguje tak, jak má. A já jsem šťastná a vděčná. Děkuju :)) Zvláštně krásné bylo prožívat ten pocit, který procházel mým tělem. Lépe se to prožívá než popisuje. Určitě víš, o čem mluvím 🙂 Nááádhera 🙂 Zatím se měj krásně a přeju nádherné dny:). Alča.

 

Lucie Žárská, Kopřivnice

Ohlas ze dne 20. 11. 2010: Děkuji za krásný den plný srandy, pozitivní energie a veliké obohacení. Jsi úžasný člověk, Marečku. Reakce Marek: „Jééé, děkuji! Milé! Úžasný nejsem já – jsem takový, jaký jsem. Úžasná jsi ty, že mě jako úžasného vnímáš! Prostě si sedíme 🙂 M.

 

Soňa Siepaková, Ostrava

Ohlas ze dne 17. 11. 2010: Dobrý večer, Marku. Ač jsi mne žádal, ať ještě počkám, ráda bych tě přesto potřetí požádala o zasvěcení do I. stupně Reiki. Za posledních pár dní se mi život mění tak rychle a zvláštně, a vidím všechno, o čem jsme mluvili na tom workshopu, snad kromě Akaši :-), že si myslím, že to je prostě má cesta. Nesmírně se těším, že mi s tím vším pomůžeš a budu si moci o všem promluvit a naučit se nové věci. Počkám jak dlouho bude třeba. Chtěla jsem jen ať víš, že svůj názor a rozhodnutí už nezměním. Přeji nádherný večer s rodinou. Soňa.

 

Daniela Havrlantová, Ostrava

Ohlas ze dne 12. 11. 2010: Krásný den, Marečku :-). Včerejšek pro mě moc znamenal… Bylo to hodně silné a když odcházelo to, co mělo, byla mi hrozná zima, což jsi určitě cítil, jak jsem se třepala. Odešla ze mě velká tíha a najednou jsem lehká a zase koukám na svět jinak! Děkuji! Mám tě ráda. Danča.

 

Kateřina Nováčková, Ostrava

Ohlas ze dne 22. 9. 2010: Katka: „Marečku, děkuji Ti.“ Marek: „Kači, a za co?“ Katka: „Za to, že jsi. 🙂 Myslela jsem na Tebe a chtěla jsem Ti poděkovat.“

 

Pavla Vohralíková (t. č. Škarková), Ostrava

Ohlas ze dne 22. 9. 2010: Marečku, „DĚKUJI“. Je toho spousta, co bych ti chtěla říci. Ve všech větách vznikajících v mých myšlenkách a jdoucích s citem od srdce stále se objevuje to stejné slovo „Děkuji“. Děkuji ti … za to, že jsi mou oporou, že jsi člověkem, který mě vede a rozvíjí, že jsi tím, kdo mě umí rozesmát, že víš, kdy potřebuji podpořit a uděláš to, že jsi bytůstkou, která ve mě vidí něco krásného-dobrého a dává mi to znát, že jsi pozitivní, nesobecký a obětavý, že si uděláš čas na své blízké a rodinu, že si uděláš čas i na nás kolegy, kurzisty a kamarády, že jsi kdykoliv připraven poradit nám, pokud je to v tvých silách, že mě nutíš přemýšlet a zamýšlet se nad sebou, nad světem, nad energií, nad podstatou bytí. Děkuji ti, ŽE MÁŠ TAK VELKÉ SRDCE A SPOSTU CITU V NĚM. Pavla.

 

Petr Svoboda, Orlová

Ohlas ze dne 11. 9. 2010: Ahojki Marku, pěkná akcička včera. Vždycky tam potkám dobrý lidi. Chtěl jsem Ti říct, že i přesto, že s některými tvými názory nesouhlasím, maséřina ti je fakt mooc dobře a más to vymakane ty tahy. Kdybys potřeboval zase někdy modela, rád budu po ruce. Zatím zdarec a pozdravuj malou. Peťa.

 

Gabriela Foltová, Ostrava

Ohlas ze dne 19. 8. 2010: Jak jsem se ti zmínila u dveří, když jsme odcházeli, o tom 3. požádání do Reiki IV., tak jsem viděla kliku, jak ji neviditelná ruka dává dolů a jak se pomalinku otevírají dveře a ve škvírce jsem viděla … hmmm, cosi krásného … Poslední dobou čím dál více a intenzivněji vnímám a vidím věci mimo realitu … paráda … i bez velkého soustředění a vědomého (cíleného) uvědomování, prostě to přichází samo … ach, ten pocit nejde popsat slovy :-). Jak tak jsem, je to fajne! 🙂 Díky ti mocinkrát za to, že jsem tě v životě potkala. Je to velký DAR. S láskou a nesmírnou úctou a poděkováním, tvoje Gabka.

 

Gabriela Foltová, Ostrava

Ohlas ze dne 12. 8. 2010: Ahoj Marečku. Chci ti dodatečně poděkovat za workshop masérských praktik. Zase jednou jsem byla mezi fajn lidičkama, kde je pohodička, relax a … křupky :-))). Mnohokráte děkuji, že jsem ti mohla sedět modelem. Tvoje masaž byla nejen úžasná, ale především účinná. Ulevila mi jak po fyzické stránce, tak po psychické, až se mi chtělo brečet dojetim… To, kam jsem se dostala během ní a co jsem si prožívala, bylo dost dobré a krásné, báječné, úžasné a vím já, co všecko ještě… 🙂 Ještě jednou děkuju. Gabka.

 

Jarmila Dufková, Bruntál

(Kurz laických masáží) Ahoj Marku. Konečně mám trochu času, tak píšu a myslím, že za všechny Bruntalačky. Všechny jsme jely na kurz s očekáváním, co to bude?  Myslím, že nás to ani jednu nezklamalo. To nadšení, se kterým jsme vždycky odjížděly a které nám, myslím, přetrvalo vždycky do dalšího kurzu, to se opravdu nedá popsat. Člověk by řekl, že se za tu dobu nemůže nic naučit, nic si zapamatovat, ale myslím, že pod tvým vedením to jde. Tvůj profi přístup, příjemné prostředí prošpikované legráckami a vůněmi – to se musí opravdu zažít! Díky za těch pár kurzů – bylo to báječné! Jaruška.

 

Libuše Křenková, Hlučín

Ohlas ze dne 29. 10. 2009: Navštívila jsem Marečka na posezeníčku, setkání – workshopu Reiki Na Dlani v Ostravě – Přívoze. Je až neuvěřitelný, co všechno se mi uvnitř odehrává. Jsem nabitá energií a mozeček v klidu šrotuje nové poznatky a je to tak jednoduché – jen nasloucháte – doslova s otevřenými ústy, a přitom vám v hlavě probíhávají myšlenky jako “ano, to jsem zažila, jo jo, toho jsem byla svědkem“ atd. Vše ze života. Nic, co je vám cizího. Najednou jste v tom až po uši, hltáte a snažíte si zapamatovat každé slovo, které Mareček říká bez ohledu na to, jestli je to téma na profesní, nebo rodinné rovině. Nakonec totiž zjistíte, že vše z toho se vlastně propojuje a také, že jedno souvisí s druhým.

Každý sezení s Markem uteče tak rychle, že v koutku srdíčka si přejete ještě chvilku. Ještě po setkání jsme s kolegyní zašly do místní restaurace na pití, abychom vše probraly. Hovořili jsme o sobě samých, o našich pocitech, o pravdě, co Mareček mluvil, a rozebíraných tématech, že základ všeho je klid v nás samotných. Přistihly jsme se, že mluvíme úplně jinak než jsme doposud byly zvyklé. A najednou byla téměř půlnoc, když jsem jela domů.

Na druhý den při cestě do práce jsem opět uvnitř sebe uvažovala, jak moc dobře se vlastně sama znám a co o sobě vím, co je mým cílem? Toto sezení mi dalo to, že chci najít sama v sobě harmonii, ne že musím – tato změna pohledu je moc důležitá. Když něco chci, musím tomu napřed sama porozumět, ať vím, o čem mluvím a mohu to předat dál. Jak pracovat s naší energií. Mareček je můj vzor, ale to nehodlám vypisovat, protože to každý jednotlivec může poznat sám. Jen stačí zajít a uvidí. Už nyní mám človíčka, který má zájem se o tomto tématu dozvědět více. Děkuji, Marečku. Libuše Křenková.

 

Pavlína Šalová, Ostrava

Ohlas z roku 2009: Ahoj Marečku. Jsem z tvého kurzu tak nadšená, že na něj pořád myslím. Byla jsem tak nabitá energií, že to večer ocenil i můj přítel:-) Určitě to pro mě nebyl poslední kurz a už teď se těším na další. Mooooc ti děkuji za příjemně strávený den. Pavlína Šalová.

 

Libuše Křenková, Hlučín

Ohlas z roku 2009: Ahoj Marku i vám všem, kteří tyto řádky čtete. Dne 29. 8. 2009 jsem měla tu příležitost být na Kurzu baňkování v Masérně Na Dlani a nejen že to jsem si splnila, ale navíc jsem měla možnost poznat člověka velikých kvalit s otevřeným srdcem na dlani. Odnesla jsem si nezapomenutelný zážitek skvělého člověka s příjemným kamarádským přístupem, výborně srozumitelným výkladem teorie a ještě příjemnější praxe. Samotná místnost s aroma svíčkami, lampami s vůní, vybavení, pohoštění, co nikde jinde nevidíte – útulný styl jako doma. Úsměv, který pohladil duši a navíc velký dar umět nám naslouchat. Myslím, že bych mohla psát hodně dlouho, protože jsem stále nadšená a zůstává to uvnitř mě.

Všem, co uvažujete jít k Markovi na kurz, radu, masáž nebo cokoliv jiného, Vám všem to vřele a od srdce doporučuji. Dostanete informace a zážitek, na který budete s úsměvem vzpomínat. Já osobně se nebudu loučit, protože pevně věřím, že ho brzy vyhledám k dalšímu učení a zdokonalování sama sebe jak v technikách, tak praxi a bude mi ctí s ním spolupracovat.

Marku, přeji tobě i tvé rodině jen to nejlepší a v práci úspěchy. Ne to ty máš!!!! Tak jen pevné zdraví. Libuše Křenková.

 

Daniela Havrlantová, Ostrava

Ohlas z roku 2009: Ahoj Marku. Chtěla bych Ti moc poděkovat za vše, co jsi pro mě udělal. Možná to bude znít zvláštně, ale splnil jsi mi můj velký sen. Zkoušela jsem různé masáže, ale stále mi tam něco chybělo. Neuměla jsem to „něco“ popsat. Najednou to vím – jsou to Tvé ruce,

Tvůj úžasný profesionální, lidský a hlavně kamarádský přístup, skvělá a příjemná atmosféra Tvé masérny, pohodová relaxační hudba spolu s jemnou vůní… to vše ve mě vzbudilo nádherný pocit klidu, pozitivní energie a dobré nálady. Krásně jsem si odpočala a „nabila baterky“. A co víc, moc dobře jsem si s Tebou popovídala. Těším se na naše další setkání. Doufám, že jich bude spousta. Daniela Havrlantová.

 

Ben Baránek, Ostrava

Ohlas z roku 2009: Dobrý den, pane Ščotka. Chtěl bych Vám ještě dodatečně poděkovat za Vaši masáž. Byl jsem na ni poprvé, ale že to bude tak příjemné a osvěžující, jsem nečekal. Vaše doteky cítím ještě teď. Neskutečně příjemné. Ta hodina a něco uběhly jako pár minut …

V noci, i teď ráno, se cítím opravdu moc dobře. Zatím nepociťuji žádné obtíže. Jen doma jsem měl trochu menší problém. Manželka moc nesnáší ty exotické vůně, a tak byla z toho trochu nesvá :-). Já jsem si na tu vůni během masáže zvykl, tak mi to ani tak nepřišlo, že jsem jí pak provoněl celý byt :-). Určitě se k Vám na masáž v nejbližším možném termínu znovu objednám. Pane Ščotka, ještě jednou děkuji za krásnou chvilku s Vámi a Vašimi doteky a těším se na další setkání.

P.S.: Abyste si nemyslel, že mně ta vůně vadí a že byl masírovací olej na mne silný. Vůbec ne. Ta masáž byla prostě jedinečná, nezapomenutelná… Napsal jsem Vám jen reakci mé ženy. Je mně to líto, ale musím brát ohled i na ni. Zase se těším na s Vámi prožitou nepopsatelně příjemnou chvilku. Po těch nekonečně stresových, věčně ulítaných dnech. Prostě řečeno – nadchnul jste mne. Jsem rád, že jsem Vás poznal.

 

Tomáš Nováček a Petra Rečková, Ostrava

Ohlas z roku 2009: Marečku, ještě jednou díky za včerejší nádherný den. Je nám ctí se od tebe učit. Celý tvůj Svět Na Dlani nám stále více přirůstá k srdci. Krásnou neděli přeje Tom & Pet.

 

Veronika Sabová, Ostrava

Ohlas z roku 2009: Ahoj Marečku ;-). Chtěla bych Ti opět poděkovat za včerejší nádherné odpoledne. Bože, jak já ta setkání s Tebou miluji! Je to něco nádherného. Už jen když přijdu na chodbu a přede dveřmi cítím tu nádhernou vůni a hlavně tu energii, mám pokaždé pocit, že přicházím do nádherné oázy klidu, míru, porozumění. Pokaždé cítím otevřenou náruč a lásku. NÁDHERA, MILUJU TO! A pokaždé, když od Tebe odejdu, docházejí mi další a další věci. Poslední dobou jsem si myslela, že jsem se nějak zastavila.

Po včerejším setkání a hlavně po utřídění nových myšlenek a pohledů (sakryš i přes to, že se mi už ve 20. hodin chtělo stráášně spát, tak mi to šrotovalo skoro do jedenácti) jsem si uvědomila, že přece jen jdu dál a nestojím. Jen se chce na to asi podívat z jiné stránky. Taky jsem moc ráda, že jsem přivedla Janu. Říkala jsem jí, ať se Tě na cokoliv zeptá, vychrlí to ze sebe. Napřed se upejpala, že ne ne ne, ale jak se pak rozjela :-)) Už se těším na to, až zase vykope to, co v ní bylo tak dlouho potlačováno. A víš co jsem včera večer zjistila? Jak mluvila o tom, že se jí nechtělo jít a uvažovala o tom, že mi zavolá, že nejde? Tak mě večer v posteli docvaklo, že jsem mi odpoledne na mysl přišla taková myšlenka, že nepřijede a půjdu sama. Ale pak zase odešla. Když tak uvažuji, tak se mi s ní po tom, co jsem se těmhle věcem otevřela, stalo už něco podobného. Ach, je to nádhera.

No jak tak pozoruji, tak z původního malého poděkování se zase vyklubala slohovka. Ale to jsem celá, já. Když se rozjedu, tak to prostě musí ven 🙂 Měj se moc a moc krásně a těším se na další setkání. Verča.

 

Jana Postulková, Hlučín

Prohlížím si stránky Masérny Na Dlani a před očima mi svítí heslo – „Od umělých složitostí k přirozené jednoduchosti.“ Použila jsem toto heslo sama na sebe při absolvování Kurzu laických masáží I. – masáž zad vsedě. Na kurz jsem šla bezstarostná, s lehkým pocitem, že nic není pro mě problém … během kurzu se mi do hlavy i do srdce začaly vkrádat myšlenky – bože, to není tak jednoduché, to není tak lehké, nic nevím, nic neumím a je toho tolik, co se asi budu muset naučit, začaly mi naskakovat šílené větve kam všude musím, co všechno si přečíst, o co všechno se zajímat … větve se rozrůstaly, košatily … brrr … tak a TEĎ to přišlo … výstražná červená kontrolka STOP těmhle myšlenkám a NÁVRAT k jednoduchosti mě zachránily od paniky … vrátila jsem se celou bytostí do příjemného sobotního kurzovního dne a užívala jsem si naplno pocity důvěry v našeho lektorka Marka. Učíš srdcem, Marku, a takové učení je jednoznačně „The Best“. Jana Postulková.

 

Bronislava Pecháčková, Letohrad

Ahoj Marku. Nevím, jestli jsem první nebo už třetí z naší skupiny, abych Ti poděkovala za příjemně strávený čas ve tvé masérně. Získala jsem nové informace, ale zároveň jsem si uvědomila, že mi jich ještě moc chybí. Souvisí s tou prací tolik věcí, že na to nestačí jen nějaké kurzy. Můžeš mi doporučit srozumitelnou literaturu? Díky a snad někdy na brzkou viděnou. Broňa Pecháčková.

 

Petra Hrušková, Letohrad

Ahoj Marku. Děkuji za velmi příjemně prožitou sobotu. Kurz baňkování Na Dlani a vůbec všechno, co jsme stihli probrat, bylo úžasný. Takhle uvolněnou atmosféru jsem dlouho nezažila. Jsi skvělý učitel. Cítím, že jsem se posunula zase o kousek dál a pochopila, co je v životě skutečně důležité. Domů jsem přijela nabitá energií a ještě stále si ji držím. Dokonce se nám s manželem podařilo vyřešit několik našich problémů, které nás delší dobu trápily, ale nikdo o nich nechtěl mluvit – typický dva berani. Ty rodinné konstelace určitě podstoupím. Jen škoda, že je Ostrava tak daleko. Rozhodně bych se ráda objevila častěji. Měj se krásně. Petra Hrušková.

 

Kateřina Tesařová, Markvartovice

Hezký den všem. Absolvovala jsem svou první masáž u Marka. Byl to dárek k mým narozeninám a můžu potvrdit, že také jeden z nejhezčích (děkuji zároveň své kamarádce Zuzce za něj). Atmosféra příjemná, přístup Marka profesionální. Cítím se mnohem lépe než před masáží. Těším se na další setkání, věřím že bude stejně příjemné a hlavně ráda všem svým známým a kamarádům dám tip, aby si mohli vyzkoušet, že se nemýlím… Mějte se krásně. Katka Tesařová.

 

Gabriela Schönová, Markvartovice

Marku. Včerejší masáž s povídáním mi udělala po dlouhé době den zase krásný. Snad jich bude více takových. A pokud ne, tak vím, kdo mě zase nakopne, rozesměje, rozehřeje. Pomůže mi člověk, který byl doposud cizí, ale s takovou duší, že důvěra přišla po prvním překročení prahu kouzelné masérny sama. Přeji krásný den všem a pokud máte v sobě i na sobě mráčky, navštivte Marečka. Gabka Schönová, Markvartovice.

 

Petra Blažková & Stanislav Sochor, Olomouc

Zdravíme všechny potenciální zájemce o kurz partnerských masáží! O Masérně Na Dlani jsme se dozvěděli tak, že jsme se začali zajímat o kurzy klasických masáží pro širokou veřejnost (bez akreditace) a k našemu velkému překvapení jsme zjistili, že taková nabídka prakticky neexistuje. Nejprve jsme se snažili najít něco v Olomouci, pak jsme poptávku ve vyhledávači rozšířili i na další města v blízkém okolí, až jsme se nakonec proklikali do Masérny Na Dlani v Ostravě.

Nyní máme za sebou první část kurzu a už se těšíme na další. Cesty do Ostravy rozhodně nelitujeme – příjemné prostředí, konvička s voňavým čajem, nahřáté ručníky, žádný spěch, pohoda, osobní přístup, teplé ruce, vodní dýmka na rozloučenou. A při odchodu jsme ještě jako milou vzpomínku na naši první návštěvu obdrželi Památeční certifikát Masérny Na Dlani. Doufám, že jej po nás pan masér nebude chtít při příští návštěvě zpátky, až dojde na opakování probrané látky! Petra a Stanislav.

 

Lucia Staňová, Orlová

Ahoj Marku. Kurz baňkování u tebe byl moc fajn, příjemné prostředí jako vždy a příjemní lidé. Naučil jsi nás to, co jsme potřebovali vědět 🙂 A musím po pravdě říct, že takové školení jsou mi o hodně příjemnější, než ty, které dostávám u nás v práci, jelikož jsou mému srdíčku o hodně bližší. Jediný problém vidím v tom, že čas utíká tak strašně rychle a než se člověk naděje, už musí domů 🙂 Přeji krásnou noc a těším se na brzké shledání. Lucia.

 

Danuše Krušinová, Ostrava

Ahoj Marečku, po dnešní opět skvělé masáži jsem večer navštívila Tvé stránky, brouzdám po nich a náhle čtu ohlasy na Tvé masáže. Vše je naprostá pravda, pomáháš lidem se zdravotními i srdečními potížemi, dáváš jim příval pozitivní energie. Umíš krásně namasírovat bolavé tělo ve své voňavé masérně. Máš dar lidi navést na správnou cestu, i když třeba jen na chvíli …

Jsi úžasný člověk plný nádherné energie a já ti moc děkuji za naše už 11-tileté přátelství. Přeji Ti spoustu dalších pozitivních vzkazů, spokojených zákazníků a úspěšnou další cestu vpřed! Danka K.

 

Hana Vohralíková (Part II.), Ostrava-Radvanice

Zdravím všechny, kdo jste zavítali na tyto stránky. Předešlou zkušenost jsem psala sama za sebe, teď píšu za svou dceru Pavlu, která ode mě dostala k narozeninám dárkový certifikát na masáž u Marka. Byla jsem zvědavá, jak bude spokojená a zda se ji uleví. Má totiž dlouhodobé problémy s páteří a už i jinde vyzkoušela různé druhy masáží. Jaká byla její odezva na masáž u Marka? Hned po absolvování telefon: „Super, mami, bezva, nádhera, už se těším na další!“. Udělalo mi to radost. Potěšila mě i její další slova: ,,Děkuju ti za krásný dárek.“ … Díky patří hlavně Vám, Marku. Přeji hodně dalších spokojených zákazníků… Hanka

 

Hana Vohralíková (Part I.), Ostrava-Radvanice

Marku, byla jsem u Vás na masáži a vše, co je tu už níže napsáno, musím jen potvrdit! Zlaté ruce, zlaté srdce… nádherná atmosféra… prostě bezkonkurenční! Moc děkuju a všem doporučuju! Snad už tu bylo vše napsáno i někým jiným… Pokud nevyzkoušíte, neuvěříte! Kéž by takových lidí jako je Marek bylo více… Děkuju… Hanka

 

Zuzana a Luděk Súkeníkovi, Havířov

Ahoj Marečku, chtěli bychom Ti s Luďkem moc poděkovat za Tvou péči. Masáž byla jedním slovem úžasná a člověk opravdu odchází, jako „nový“:-)). Určitě přijdeme zase. Měj se hezky a ať vám malý Alexej pěkně roste :-). Pa Zuzka a Luděk.

 

Petr Turoň, Vendryně

Marku, napiš tam: „Příjemné prostředí, milí lidé, skvělý čaj, pozorný hostitel a inspirující vypravěč.“ Ahoj. Petr.

 

Ilona Hueberová, Ostrava

Ahoj Marečku, nějak se mi pořád honí v hlavě ti napsat. Moc ti děkuji za včerejší setkání. Bylo pro mne obrovským přínosem. Hlavně metoda Tří je úžasná, jednoduchá a naprosto přirozená. Cítím, že u mne je to vlastně podstata mého bytí. Nechci již být ta „silná“, která vše zařídí, udělá…. potřebuji se stát jemnou ženou, která sice „vše“ umí, ale nemusí to dělat. Vím, že mám ve svém partnerovi toho svého siláka a taťku, jen se musíme oba naučit to v sobě, ale hlavně spolu rozeznít. Můj muž se musí vyrovnat se smrtí otce, „ochranitelstvím“ matky. Čeká nás dlouhá cesta, ale věřím, že se nám to povede. Vždyť máme kolem sebe spoustu úžasných lidiček. Přeji ti krásný den. Ilona.

P.S.: Malý Alexej je opravdu krásné miminko. Byl tak krásně jemný, zářící, sluníčkový.

 

Hana Gajdošová, Havířov

Při první návštěvě jsem byla naprosto ohromena a fascinována nejen Markovým úžasným přístupem k masážím, ale také atmosférou, která dodávala celému setkání tu správnou šťávu. Nebyla to masáž jako každá jiná, kdy se s vámi téměř nebaví, ale právě naopak! Jít k Markovi na masáž znamená u něj strávit alespoň dvě hodiny, během nichž si naprosto odpočinete a vypustíte z hlavy veškeré starosti. Máte pocit, jako byste opustili tuto planetu – užíváte si neskutečného uvolnění. Vůně dálek jako kdyby byla najednou na dosah vaší ruky. Marek je člověk s obrovským srdcem, s nepopíratelnou energií a chutí do života. V dnešním hektickém životě mu leckdo může závidět harmonické rozpoložení, které z něj vyzařuje. Rozdává kolem sebe klid a mír.

Každý, kdo si čte jeho stránky musí uznat, že je to neobyčejný člověk, který se v dnešním světě nestydí dát veřejnosti najevo, co cítí ke svým nejbližším. A to dnes už, bohužel, umí jen málokdo! Chci ti, Marku, poděkovat za práci, kterou odvádíš bezpochyby neuvěřitelně oddaně a na výbornou! Jsi skvělý člověk a Tvá žena a rodina si Tě právem může vážit! Máš zlaté ruce! Jen tak dál! Vřele doporučuji všem, kteří ještě v Masérně na Dlani nebyli, aby alespoň jednou okusili spojení profesionality a srdce! Papa. Hanka.

 

Simona Milatová, Frýdlant nad Ostravicí

Zdravím Vás, pane Ščotka. Chtěla bych Vám poděkovat za Vaše skvělé služby. Manžel byl z masáže nadšený a já mám radost, že se mu dárek líbil. Myslím, že jste si získal nové klienty. Určitě Vás budu doporučovat všem známým. Před časem dostal můj manžel jako dárek masáž ve Vaší masérně. Jak jsem Vám pak psala, byl velmi spokojen a nadšen. Vloni dostal od kamarádů dárek – 4 x thajské masáže, a jak říká, „je to sice příjemné, ale u Marka to bylo mnohem lepší“. Takže děkuji a ať Vám roste počet spokojených lidiček. Simona.

 

Alan Janeček, Ostrava

Ahoj Marečku. Rád bych ti poděkoval za tvou vynikající masérskou práci. Zasloužíš si velké uznání plné díků především za svůj profesionální přístup, navození atmosféry pohody a klidu a možnost hluboké relaxace obzvlášť v dnešním uspěchaném světě. Cítil jsem se po tvé masáži jako znovuzrozený, plný energie a chuti do života. Jsem rád, že jsem měl tu možnost poznat tě nejen jako profesionála, ale i jako bezva člověka. Tvá práce si zaslouží uznání a doporučení všem známým i neznámým lidem, tj. lidem, kteří hledají uvolnění a pohodu ve svém životě. Přeji pohodu a pěkný den. Alan.

 

Radka Filipová, Ostrava

Díky, Marku, za super masáž. Jde vidět a cítit, že víš, co děláš. jak se říká – máš to v ruce. Energie a teplo, které jde z tvých dlaní, mluví za vše. Díky moc. Pošlu k tobě zbytek rodiny.

 

Pavla Kaimová, Ostrava

Marečku čáááu, zdravím Tě. Chci říct, že mi ten včerejšek mooooooc pomohl. Jsem tak nějak duševně vyrovnaná, řekla bych. A zrovna tady pěju ódy na Tebe a kolegyně, co se hrabe taky v plno problémech, projevila zájem se s Tebou potkat …

 

Leoš Kománek, Ostrava

Marečku, masáž byla bezkonkurenční! Jsem jak znovuzrozený. Díky. Očekávej davy nových zájemců. Leoš.