Sázka na dvojku

Ty jó, lidi… Mám teď čerstvě po narozeninách a začínám nový energetický rok. Má vibrační číslo 7. Kdo z vás zná numerologii, domyslí si, o čem to asi tak budu mít.

No nic. Dal jsem si za svůj letošní pionýrský úkol naučit se vměstnávat obsah svých přednášek pouze do dvou hodin času a když tak si nechávat zbytek na další pokračování. Kdo mě znáte, asi tušíte ten bič, který jsem si na sebe upletl! Místo toho, abych prodloužil délky svých už tak našlapaných přednášek, tak je naopak zkrátím, a ještě k tomu o celou jednu hodinu – tedy o třetinu původní délky? A sakra! Tak to chci vidět!

Pojďte se mnou uzavírat neviditelné sázky, zda se mi to povede a jak to bude vypadat. Něco mi říká, že budu muset zrychlit svou mluvu a mluvit něco jako samopal – jako jútúber Hoggy. A vy až si pak mé přednášky stáhnete z netu a pustíte, 2x zpomalíte rychlost přehrávání a dostanete můj reálný hlas… Platí? Vsadíte se se mnou?

Přiznám se, že zatím bych sám na sebe raději nesázel… Přesvědčíme se hned na další přednášce! Všechny termíny se dozvíte na mém webu www.marekscotka.cz nebo na FB v profilu Akce s Markem Ščotkou. Dejte si tam “Like it” a budou vám chodit oznámení automaticky.

Tak zatím… Jdu si rozcvičovat mimické svaly… Lodyha, lodyha…