3.1.2021

Osobní & Skype poradenství

  • Obvyklá délka: 15 – 60 minut
  • Obvyklá cena: Ceny mých služeb počítám podle jednotné hodinové sazby a skutečně stráveného času s klienty
  • Obvyklá forma: Osobní setkání | Telefonické rozhovory | Videohovory přes Skype, Messenger, WhatsApp nebo Zoom
  • Audiozáznamy: Naše setkání a rozhovory natáčím na diktafon. Se záznamy pak můžete pracovat dále sami.

 

Službu Osobní & Skype poradenství si zvolte tehdy, když se zrovna nacházíte v naléhavé potřebě najít si pro vaše akutní téma zdraví, vztahů, rodiny apod. svého “přítele na telefon” z řad odborníků, poradců či průvodců. Očekáváte od něj rychlé kontaktování, rychlý a efektivní rozhovor, rychlé otázky a odpovědi, rychlé jasno a rychle hotovo. Potřebujete nezávislý pohled, cizí názor a radu, co dělat. Žádné plky plky ani omáčky, žádné mazání medu ani chození kolem horké kaše. Vaše situace si akutně vyžaduje radikální pravdu i řešení.

Rychlá pomoc v nečekaných situacích: Ve vašem životě, ve vztazích, v rodině, v práci i jinde nastávají čas od času nečekané situace, které jsou pro vás velmi náročné, zastihnou vás nepřipravené, zaskočí vás, vyrazí dech a vykolejí z dosavadního směru. Ocenili byste mít pro takové situace v záloze možnost kdykoliv zavolat zkušenému člověku – odborníkovi, který se takovými situacemi zabývá? Vybrali byste si jej, když byste věděli, že je profesionál, že vám umí rychle porozumět a zorientovat se ve vaší situaci? Že vás bezpečně provede celým rozhovorem a přivede k zajímavému pohledu na věc i k několika možnostem řešení? Bylo by pro vás důležité, že si právě v takové chvíli zachovává klid, nadhled, objektivitu a nestrannost a že zohlední všechny důležité indicie vaší situace? Ano? … Tak přesně o tom je celé osobní poradenství.

Moje častá zkušenost z praxe: Osobní poradenství bývá sice nejprve velký fičák, rychlý jako tobogán, ostrý jako břitva, trefy rovnou do černého, ale po odhození balastu, po nalití si čistého vína a pojmenování si věcí pravými jmény se velmi rychle zklidníte a zorientujete v tom, co a proč se vám to děje, jaké jsou širší souvislosti a možná řešení. S rozvahou a nadhledem větším než dosud se rozhodnete, co budete dělat dále. Změny k lepšímu budou opět ve vašich rukách a jasně na dosah. Zbytek je už jen na vás.

Rozhodnete-li se pro mé služby, kontaktujte mě prosím právě tehdy, když se vám to zrovna děje – přesně to, co se mnou chcete v euforii probírat. Neotálejte a neodkládejte to na potom. Pokud vám intuice říká “Zavolej mu!”, poslechněte ji. Využijte toho, že jste zrovna na vlně autentických emocí a můžete se mi předvést “v plné parádě”. Je velmi pravděpodobné, že si s vámi budu vědět rady a stáhnu vás zpátky na Zem. Koukneme se na to celé spolu a najdeme cestu, která vás bude bavit.