Vánoční dárkové poukazy na masáže a konzultace

Zahajuji prodej vánočních dárkových poukazů na masáže a osobní konzultace. Týká se to také on-line konzultací.

Zvolte si prosím z libovolného časového kreditu (od 1 – xy hodin), který chcete vaší obdarované osobě u mě předplatit. Pokud to má být pro ni u mě poprvé, pak vám doporučuji zvolit spíše jednorázovou variantu a dále se uvidí, jak jí to sedne. Zvolte nejlépe 1,5 hod.

 

Ceny vánočních dárkových poukazů

Ceny dárkových poukazů se u mě odvíjí podle aktuálně platné hodinové sazby a celkového času, který chcete obdarované osobě předplatit. Do konce roku 2022 se jedná o sazbu 800 Kč / hod.

  • 1 hod. (60 minut) … 800 Kč
  • 1, 5 hod. (90 minut) … 1.200 Kč
  • 2 hod. (120 minut) … 1.600 Kč
  • 3 hod. (180 minut) … 2.400 Kč
  • atd.

 

Co si vánočním dárkovým poukazem u mě vlastně kupujete

Zakoupením vánočního dárkového poukazu předplácíte časový kredit, tedy celkový čas, který se mnou vaše obdarovaná osoba buďto jednorázově, nebo na několikrát (s případným doplatkem, pokud to přetáhneme) stráví. Podle jejích aktuálních potřeb se s ní pak při objednávání termínu setkání dohodnu už konkrétně, která z mých služeb se jí zrovna hodí – zda spíše masáže, osobní konzultace nebo terapie. Možna je i kombinace těchto služeb.

 

Jak si u mě objednat vánoční dárkový poukaz

Vánoční dárkový poukaz si u mě objednáte písemně e-mailem na marek.scotka@gmail.com. Vystavuji jej na míru na konkrétní jméno obdarované osoby. Do poukazu mohu napsat její jméno v libvolné formě např. vč. titulů, jako přezdívku, zdrobnělinu atd.

Do písemné objednávky mi (kromě jiného) napište také:

  1. Přesné jméno obdarované osoby, jak jej chcete napsat do poukazu
  2. Celkový čas, který chcete obdarované osobě předplatit např. 1,5 hod.
  3. Pokud chcete ke slovu „Vánoční“ dopsat i něco navíc např. „osobní“
  4. Pokud chcete uvést i nějaké osobní věnování např. poděkování za přátelství, spolupráci apod.
  5. Telefonický kontakt na vás

 

Na základě vaší písemné objednávky ode mě obdržíte v písemné reakci poukaz ve formátu pdf (v příloze e-mailu) a přesné instrukce k platbě převodem. Bude na vás, kdy mi poukaz uhradíte.

 

Jak mi uhradit vánoční dárkový poukaz

Prosím, pamatujte na to, že teprve úhradou celé částky se stane poukaz platným. O úhradě celé částky na účet vás budu ihned zpětně informovat smskou nebo e-mailem.

 

Jak máte dále naložit s dárkovým poukazem

Obdrželi jste ode mě objednaný Vánoční dárkový poukaz v příloze e-mailu a uhradili jej? Obdrželi jste ode mě potvrzovací smsku nebo e-mail, že mi peníze v pořádku dorazily na účet a že poukaz je platný? Fajn. Vytiskněte jej v libovolném formátu, velikosti nebo barvě, příp. zabalte jako dárek a předejte obdarované osobě. Řekněte jí, že další postup už je na ní, ať mi zavolá a sama si se mnou domluví termín setkání. Vybereme spolu a domluvíme si hned i konkrétní službu, kterou bude mít zájem absolvovat. Řekněte jí také, že se se mnou musí stihnout spojit nejpozději do termínu platnosti poukazu, jinak že jí poukaz propadne.

 

Na závěr

Těším se na vaše objednávky a vaše obdarované.