20.9.2020

Výchozí název

NOVÝ JIČÍN | Prokletí prvorozených | Přednáška Marka Ščotky

Rodinné centrum Provázek, Nový Jičín Palackého 1329/50, Nový Jičín

Být prvorozeným je velmi nelehký úkol. Je to jen pro silné, odvážné nebo velmi staré duše. Takový prvorozený totiž ví, že s jeho příchodem se změní chod dějit mnoha lidem. Z dosavadní ženy udělá mámu, z muže tátu, z rodičů prarodiče, ze sourozenců strýčky a tety, z jejich dětí bratrance a sestřenice atd. To by, panečku, bylo, kdyby se do toho nenamotalo všudypřítomné rodové prokletí a veškeré neuzavřené věci z dřívějšího života obou budoucích rodičů! Zná žena svého muže dobře? Ví, co všechno se mu vrátí k znovuprožití a douzavření z mateřské rodiny a předchozích vztahů až bude těhotná nebo po porodu? ... To stejné i naopak ... Zná muž svou ženu dobře? Ví, co může čekat, že se v ní těhotenstvím, porodem a mateřstvím probudí? ... Naštěstí je tady hlavní koordinátor kostlivců ve skříni. Prvorozený. Totéž platí i v případě prvního potratu či interrupce s již bijícím srdíčkem. Těším se na vás.

250Kč

AKCE JE ZRUŠENA!!! | SARDINIE 2020 | DRUHÝ TERMÍN | Cesta Poznání s Markem a Yvonou | Zážitkový pobyt

Sardinie (severní), Alghero Alghero

Letošní zářijový termín Sardinie s Markem a Yvonou se nám po loňských neuvěřitelně magických zážitcích obratem zaplnil, proto jsme s Yvonkou našli pro vás zájemce, na které se na září nedostalo, ihned navazující náhradní termín. Nebude to na stejném místě - na jihu u Puly, ale na severu v Algheru, kde jsme byli vloni. Můžeme vám slíbit parádní počasí končícího léta, teplé moře pro koupání, soukromé ubytování izolované od sousedů pro případné noční hlasité békání s kytarou, málo turistů, úrodu již po sklizni ... Bude to sardinský hodokvas na všech rovinách. To nejlepší z celého roku. Přidejte se k nám ... (kéž nás Covidus Politicus Brutus Maximalis nezastaví)

17500Kč

NOVÝ JIČÍN | Rodinou bez dovolení | Přednáška Marka Ščotky

Rodinné centrum Provázek, Nový Jičín Palackého 1329/50, Nový Jičín

Tato přednáška je určena vám, kdo řešíte téma, jak se láskyplně "odpojit" od omezujícího vlivu spojení s prarodiči, rodiči nebo dětmi. Těším se na vás.

250Kč

TŘINEC | Na počátku Nádech | Festivalová přednáška Marka Ščotky

Dům dětí a mládeže Třinec Bezručova 66, Třinec

V rámci letošního ročníku festivalu BALANS fest 2020 v Třinci budu přednášet do jisté míry magické symbolické téma "Na počátku Nádech". Bude se týkat dvou tajemných světů, které v našich tělech i osobních životech hrají klíčovou roli - svět dechu (plic) a svět krve (srdce). Jde o dva zdánlivě samostatné světy s vlastními rytmy a emočními pochody. Jeden bez druhého ztrácejí význam a smysl existence. Jak se jejich harmonické či disharmonické fungování odráží ve zbytku těla potažmo v našich každodenních životech a vztazích? Těším se na vás ...

Zdarma