4.2.2019

Ke stažení

Ahojte. Tady máte ke stažení pár audiozáznamů … (postupně vám je sem doplním do podkategorií)

Audiozáznamy zdarma k volnému šíření

Pro usnadnění a urychlení stahování zadejte volbu “STAHOVAT POMALU

Zdravé a podporované šíření nahrávek

Byli jste osobně na některé z mých přednášek a coby jejich účastníci jste z nich automaticky získali do vašich e-mailů link a heslo ke stažení audiozáznamů a fotek zdarma, abyste si mohli uchovat atmosféru a zopakovat všechny řečené informace?

Nebyli jste osobně na vybrané přednášce, ale poctivě jste si u mě zakoupili za cenu vstupného audiozáznamy a fotky z ní a stali se tímpádem automaticky jejich právoplatnými spolumajiteli?

Výborně! Vítejte mezi nadšené spolumajitele audionahrávek a fotek z mých přednášek. Úhradou vstupného nebo poplatků za stažení máte stejná práva nakládat s nimi podle svého uvážení jako všichni ostatní účastníci.

Můj tip: Jak se vám mohou snadno vrátit výdaje za nahrávky

Užíváte si poslech mých přednášek? Nadchly vás informace, které jste tam slyšeli a chtěli byste je někde u sebe zveřejnit, vypsat řečené pasáže, použít mé věty, témata apod. nebo jen tak je poslat s vaším osobním doporučením svým blízkým nebo známým? A poslat zdarma, nebo za peníze?

Výborně! Všechno je dovoleno. Rozhodněte se sami. Je to jen a jen na vás. Věřím ve vaši přirozenou inteligenci, váš zdravý selský rozum a přiměřený úsudek.

Běžnou praxí mezi ne-účastníky mých přednášek je to, že se několik zájemců mezi sebou domluví, dají peníze dohromady, jeden z nich si audiozáznamy objedná na sebe, zaplatí je a pak je rozpošle ostatním.

Pozn. Stejně tak se dají řešit mé přednášky také jako vhodný dárek.

Pořiďte si zpětně jakoukoliv přednášku z mého archivu

Koukněte se zde na mém webu do sekce Kalendář akcí. Tam si podle názvu přednášky, tématu nebo data můžete vyhledat zpětně jakoukoliv mou přednášku. Téměř ke všem z nich mám ve svém archivu pořízené audionahrávky. Za poplatek ve výši uvedeného vstupného si je můžete u mě pořídit. Stačí mi napsat e-mail a vyžádat si v něm link a heslo ke stažení. obdržíte ode mě v první reakci platební údaje k úhradě a jakmile mi peníze dorazí na účet, tak ve druhé reakci vám link a heslo pošlu.

Pro větší pohodlí s výběrem přednášek konaných dříve se můžete kouknout také na mou facebookovou stránku “Akce s Markem Ščotkou“, kde v sekci “Události” najdete stejný archiv mých akcí.

Těším se na váš zájem a nadšené reference. Věřím, že vás nahrávky budou inspirovat k tomu chodit na mé akce osobně, klidně i opakovaně.