4.2.2019

Ke stažení

Audiozáznamy zdarma k volnému šíření

Pro usnadnění a urychlení stahování zadejte volbu "STAHOVAT POMALU"

 

Moje podpora veřejného šíření nahrávek

Jako účastníci mých přednášek, kurzů nebo akcí jste v rámci vstupného či kurzovného bezplatně získali audionahrávky. Stali jste se tímpádem jejich "spolumajiteli". Opravňuje vás to k možnosti nakládat s nimi, jak uznáte za vhodné. Pokud jste na mých akcích nebyli osobně, ale řádně jste si zakoupili audionahrávky, stali jste se tím jejich právoplatnými "spolumajiteli" také, stejně jako platící účastníci. Máte stejnou možnost nakládat s nahrávkami jako ostatní účastníci - podle svého uvážení.

 

Jak se vám mohou snadno vrátit výdaje za nahrávky

Užíváte si poslech mých přednášek? Nadchly vás informace, které jste tam slyšeli a chtěli byste je někde u sebe zveřejnit, vypsat řečené pasáže, použít mé věty, témata apod. nebo jen tak je poslat s vaším osobním doporučením svým blízkým nebo známým? A poslat zdarma, nebo za peníze? Výborně! Všechno je dovoleno. Rozhodněte se sami. Je to jen a jen na vás. Věřím ve vaši přirozenou inteligenci, váš zdravý selský rozum a přiměřený úsudek. Běžnou praxí mezi ne-účastníky mých přednášek je to, že se několik zájemců mezi sebou domluví, dají peníze dohromady, jeden z nich si audiozáznamy objedná na sebe, zaplatí je a pak je rozpošle ostatním.

Pozn. Stejně tak se dají řešit mé přednášky také jako vhodný dárek.

 

 

Pořiďte si audionahrávky z mého archivu

Koukněte se zde na mém webu do sekce Kalendář akcí. Tam si podle názvu přednášky, tématu nebo data můžete vyhledat zpětně jakoukoliv mou přednášku. Téměř ke všem z nich mám ve svém archivu pořízené audionahrávky. Za poplatek ve výši uvedeného vstupného si je můžete u mě pořídit. Stačí mi napsat e-mail a vyžádat si v něm link a heslo ke stažení. obdržíte ode mě v první reakci platební údaje k úhradě a jakmile mi peníze dorazí na účet, tak ve druhé reakci vám link a heslo pošlu. Pro větší pohodlí s výběrem přednášek konaných dříve se můžete kouknout také na mou facebookovou stránku "Akce s Markem Ščotkou", kde v sekci "Události" najdete stejný archiv mých akcí.

Těším se na váš zájem a nadšené reference. Věřím, že vás nahrávky budou inspirovat k tomu chodit na mé akce osobně, klidně i opakovaně.