4.2.2019

Ke stažení

Přehrajte si audioukázku z přednášky

K zakoupení: 12 přednášek o jednotlivých znameních Zvěrokruhu z cyklu "Můj Zodiak"

Po dobu jednoho roku probíhal v Ostravě můj projekt "Můj Zodiak" - přednáškový cyklus dvanácti přednášek o jednotlivých znameních Zvěrokruhu. Od samého začátku to bylo pro všechny jedno velké dobrodružství, které s každou další přednáškou nabíralo na intenzitě, návštěvnosti a na obrátkách. Pokaždé chvíli jsme byli svědky silných emocí, "Ahá!" momentů a nečekaných rozuzlení. Účastníci přednášek dostávali informace, příklady ze života a praktické metody, které s největší pravděpodobností nenajdete nikde jinde v knihách nebo na internetu, které v mnohém otevírají oči, vysvětlují zásadní nejasnosti a odpovídají na důležité otázky z nitra. Nutno podotknout, že zásadní roli projektu sehrála také zábavná (herecká) forma podání.

Chcete se sami přesvědčit o tom, že všechno to, co se odehrávalo na přednáškách a bylo pečlivě zaznamenáno do audiozáznamů a fotek, bude mít stejný vliv a účinek také na vás? Objednejte si tedy vaši první přednášku z cyklu ... a třeba zrovna tu o vašem znamení >. Veškeré podrobnosti o cyklu "Můj Zodiak" s možností objednat si audionahrávky najdete v sekci Ke stažení na podstránce Můj Zodiak >.

Momentálně (v r. 2020) pracuji na textové podobě 12 samostatných e-booků o jednotlivých znameních Zodiaku na základě těchto přednášek. Budu vás průběžně informovat, jakmile bude něco hotové k dispozici.

 

Kupte si audiobalíčky z již proběhlých akcí

Utekla vám nějaká důležitá přednáška v mém Kalendáři akcí >? Nebo jste sice na nějakou přednášku chtěli přijít, ale zapomněli jste se přihlásit ... a nakonec jste stejně ani nedošli, protože vám do toho něco vešlo? Nebo jste mě objevili teprve nedávno a přednáška, která vás zajímá, už proběhla dříve předtím a další stejná není zatím vypsaná?

Objednejte si u mě písemně e-mailem na marek.scotka@gmail.com k zaslání audiobalíček (nahrávky a fotky) z libovolné přednášky, kterou najdete v archivu mého Kalendáři akcí >. Pomohu vám, navedu vás. Za cenu ve výši uvedeného vstupného si jej můžete pořídit téměř obratem. Jakmile mi od vás peníze dorazí na účet, pošlu vám link a heslo.

Rezervujte si předem audiobalíčky z budoucích akcí

Víte už dopředu, že se vybraných přednášek nebo akcí nebudete moci zúčastnit, ale chcete si je užít alespoň formou poslechu audionahrávek z nich?

Napište mi do mailu marek.scotka@gmail.com vaši písemnou objednávku audiobalíčků vybraných přednášek. Dopředu nevybírám žádné zálohy, to kdyby se přednášky nakonec nekonaly. Jakmile budu mít pro vás balíčky připravené k rozeslání, ozvu se vám písemně, zašlu vám údaje k platbě a po uhrazení požadované částky na účet vám pošlu link a heslo ke stažení. Těším se na váš zájem o tuto možnost.

Podporuji volné šíření audionahrávek z mých akcí

Coby platící účastníci mých přednášek máte platný nárok na zaslání pořízených audionahrávek a fotek z akce zdarma do mailu. Vaší přítomností jste se aktivně podíleli na celé atmosféře akce, na jejím průběhu, na položených otázkách z publika, na přijímání odpovědí a předávaných informací, na reagování na podněty v různých situacích. Jste pro mě právoplatnými spoluautory nahrávek, a proto vás považuji za jejich spolumajitele. Toto spoluvlastnictví vás opravňuje k neomezenému nakládání s nimi tak, jak sami uznáte za vhodné. Nemusíte mě žádat o souhlas. Můžete je zdarma nebo klidně i za poplatek poskytovat dalším zájemcům či třetím stranám, zveřejňovat je na vašich zdrojích atd.

Za spolumajitele audionahrávek a fotek z akcí považuji také vás, kdo jste se dané akce sice osobně nezúčastnili, ale zakoupili jste si jejich audiobalíčky. Máte stejné možnosti s nimi nakládat tak, jak sami uznáte za vhodné.