4.2.2019

Ke stažení

Přehrajte si zdarma jednu z mých mnoha přednášek

Výběr z přednášek zdarma ke stažení v plné verzi

Datum Místo konání Název přednášky Velikost souboru
12.02. 2019 Třinec Zabijáci vztahů a jak se jim bránit 178 MB
05.12. 2018 Ostrava Peníze ve vztazích a v rodině 120 MB
04.11. 2018 Brno Energetické upírství a jeho taktiky 116 MB
02.02. 2018 Bratislava Konce dotažené do konce 137 MB
25.10. 2017 Prostějov Psychosomatika – symbolika těla 114 MB
25.06. 2017 Pasohlávky Vztahy podle znamení a živlů 26 MB

 

Můj Zodiak | Jedinečný 12-dílný cyklus přednášek o jednotlivých znameních

Cyklus Můj Zodiak tvoří celkem 12 rozsáhlých přednášek, které jsem měl o každém ze znamení Zodiaku (Zvěrokruhu) zvlášť. Každou přednášku jsem pro vás nahrával na audiozáznamy a k tomu pořídil fotky tabule, abyste se lépe orientovali v poslechu. Kupte si balíček audiozáznamů a fotek tabule k libovolnému znamení. Je možno pořídit si i celý komplet všech 12 přednášek za zvýhodněnou cenu. Další podrobnosti k objednávkám a platbě najdete na stránce Můj Zodiak.

 

Audiotéka – kupte si audionahrávky z proběhlých přednášek

Zaujala vás některá z mých přednášek? Zjistili jste v mém Kalendáři akcí, že už tato přednáška proběhla? Nevadí. Nic se neděje. V mém archivu jsou uloženy audiozáznamy téměř všech mých přednášek od roku XY. Můžete si je u mě snadno objednat a koupit. Objednávky mi prosím posílejte písemně e-mailem na marek.scotka@gmail.com. Pomohu vám se zorientovat v případných možnostech. Ceny odpovídají uvedenému vstupnému (obvykle 200 – 300 Kč). Po úhradě vám pošlu link a heslo ke stažení.

 

Jak to je u mě s autorskými právy pro další volné šíření nahrávek

Souhlasím s tím, abyste audionahrávky mých přednášek šířili dále (bez ptaní se mě) ke všem zájemců, které uznáte za vhodné, a to za úplatu, nebo zdarma. Důvěřuji vám. Věřím, že je nijak nezneužijete ani je neposkytnete takovým třetím osobám, od kterých by jakékoliv zneužití hrozilo. Můžete je tedy za libovolný poplatek nebo i zdarma poskytovat dále třetím stranám, zveřejňovat je na vašich webech či zdrojích atd.