4.2.2019

Můj Zodiak

Stáhněte si přednášky o jednotlivých znameních Zodiaku

Autorem a lektorem následujících přednášek o jednotlivých znameních Zodiaku je Marek Ščotka, tel.: (+420) 608 808 664 | E-mail: marek.scotka@gmail.com.

Pozn. Následující soubory jsou připraveny ke stažení ve formátu .zip. Získejte ode mě heslo a stáhněte si je k sobě do počítače, tabletu nebo do smart-mobilu. Tam je nechejte jediným kliknutím rozbalit. Najdete je zřejmě v adresáři Stažené soubory (Windows) nebo Stahování (Mac). Obsahují kompletní audiozáznamy + fotky z přednášek.

 

Znamení Beran

 

Znamení Býk

 

Znamení Blíženci

 

Znamení Rak

 

Znamení Lev

 

Znamení Panna

 

Znamení Váhy

 

Znamení Štír

 

Znamení Střelec

 

Znamení Kozoroh

 

Znamení Vodnář

 

Znamení Ryby

 

Jak a kde získat hesla ke stažení

Hesla k jednotlivým nahrávkám přednášek získáte u mě, když si o ně napíšete e-mailem na adresu marek.scotka@gmail.com > a uhradíte příslušnou částku na níže uvedený účet. Jakmile se mi vaše platba na účtu ukáže, ihned vám do reakce na váš e-mail zašlu požadovaná hesla a vy si můžete začít nahrávky bez omezení stahovat. Budou vaše. Všechny nahrávky jsou uloženy na serveru ulozto.cz. Každá přednáška má své vlastní přístupové heslo. Po zadání hesla se vám otevře okénko pro volbu stahování. Doporučuji vám “Stáhnout pomalu“.

 

Napište mi váš požadavek na zaslání hesel písemně e-mailem na marek.scotka@gmail.com.

 

Platební údaje k úhradě

Pro tuzemský nebo mezinárodní převod využijte následující údaje:

 • Číslo účtu: 223 917 246 / 0600
 • Banka: MONETA BANK Ostrava
 • IBAN: CZ32 0600 0000 0002 2391 7246
 • BIC (SWIFT): AGBACZPP
 • Částka k úhradě (= počet přednášek x 300 Kč)
 • Variabilní symbol neuvádějte
 • Do Poznámky pro příjemce uveďte prosím vaše jméno a názvy znamení, které budete mít zájem si stáhnout

 

POZOR! U mezinárodních plateb (IBAN / SWIFT) vás upozorňuji na fakt, že náklady na bankovní transakce nesete vy. Zařiďte to prosím tak, aby na uvedené konto nakonec došla přesná částka, jako kdybyste ji platili v ČR, tedy čistý násobek 300 Kč. Docílíte toho tak, že ve vašem platebním příkazu do kolonky PAYMENT COSTS zadáte údaj “OUR”, tedy že veškeré náklady na transakci půjdou na váš vrub – tedy na Odesilatele.

Jakmile se mi vaše částka připíše na účet, budu vás obratem kontaktovat zpět písemně na váš e-mail, kde vám pošlu zprávu s potvrzením úhrady a příslušná hesla ke stažení nahrávek.

 

Jak postupovat krok za krokem

 1. Vyberte si v klidu, které přednášky si chcete stáhnout (počet přednášek). Jedna přednáška vás vyjde na 300 Kč.
 2. Napište mi e-mail na adresu marek.scotka@gmail.com s požadavkem na zaslání vám hesel. Pošlu vám je ihned, jakmile bude příslušná částka připsána na účet.
 3. Současně proveďte úhradu příslušné částky (podle počtu vybraných přednášek) převodem na níže uvedený účet. Do Poznámky pro příjemce mi napište vaše jméno a názvy vybraných znamení, ať vím, o koho jde a které přednášky si platíte.
 4. Očekávejte do mailu písemnou reakci ode mě a v ní potvrzení platby a příslušná hesla.
 5. Začněte stahování a rozbalování zip souboru (na jedno kliknutí).
 6. Pohodlně se usaďte a zahajte poslech nahrávek.
 7. Uznáte-li za vhodné, objednejte si u mě další nahrávky z této série … nebo i jiné nahrávky z mého archivu.
 8. Uznáte-li za vhodné, napište mi vaši zpětnou vazbu, jak se vám přednášky líbily, co vám to dalo atd. příp. se osobně zmiňte u vašich přátel.

 

Pozn. Pokud by se vám zdálo, že se něco po úhradě příslušené částky neděje podle vašich představ, neváhejte mi zavolat na číslo (+420) 608 808 664 a zeptat se na stav vaší úhrady a termín zaslání vám hesel ke stažení. Ihned to spolu vyřešíme. Totéž i v případě, že si nebudete vědět rady se stahováním nebo rozbalování nahrávek.

 

Autorská práva

Jednotlivé audiozáznamy a fotky byly pořízeny v průběhu celoročního přednáškového cyklu “Můj Zodiak” konaného v Ostravě v období od 04/2017 – 03/2018.

Práva spolumajitelů audionahrávek a fotek přísluší především vám, kdo jste se těchto přednášek účastnili osobně a svou přítomností na nich jste dopomohli k vytvoření spojeného “kolektivního vědomí” a nabité atmosféry v sále. Bez vás by tyto nahrávky nevznikly.

Patří také vám, kdo jste se jich nezúčastnili osobně, ale za jejich stažení jste poctivě zaplatili příslušnou částu ve výši vstupného.  Věřím, že se díky vám budou tyto nahrávky šířit s krásnou energií nadšení a osobního doporučení mezi vaše milované a známé. Paráda!

 

Zahrejte si tak trošku na obchodníky

Podařilo se vám nahrávky a fotky zabalené v souborech .zip stáhnout a rozbalit? Užíváte si poslech přednášek? Nadchly vás informace, které jste tam slyšeli? Chtěli byste je poslat svým blízkým nebo známým? Zadarmo, nebo za peníze? Nic není problém! Souhlasím. Je to o vaší šikovnosti. V každém případě však vítejte mezi nadšené spolumajitele nahrávek mých přednášek. Tím, že jste si za ně poctivě zaplatili, máte na ně stejná “autorská” nebo spíše spolumajitelská práva k nakládání s nimi podle svého uvážení. Věřím ve váš zdravý selský rozum.

 

Můj tip: Jak se vám mohou snadno vrátit výdaje za nahrávky přednášek

Běžnou a mnou podporovanou praxí mezi ne-účastníky mých přednášek je to, že se několik zájemců spolu domluví, dají peníze dohromady, jeden z nich si audiozáznamy u mě objedná, zaplatí je a pak je rozpošle ostatním. Stejně tak se dá řešit pořízení nahrávek z mých přednášek i jako vhodný dárek pro různé příležitosti.

 

Pořiďte si zpětně jakoukoliv přednášku z mého archivu

Takto to lze udělat s libovolnou mou přednáškou i zpětně z historii. Pokud by vás možnost získat jakoukoliv mou přednášku ke stažení zaujala, koukněte se na můj web do historie Kalendáře akcí a tam si vyberte. Dejte mi pak vědět. Postup bude stejný.