3.10.2016

Ceny

Ceny služeb – počítání podle hodinové sazby

Ceny za osobní služby si počítám podle jednotné hodinové sazby, stejné pro všechny druhy služeb. Platíte mi pouze za čas, který spolu strávíme od uvítání až po rozloučení. V roce 2023 se jedná o sazbu 1.000 Kč / hod. Kolik času spolu strávíme krát hodinová sazba, tolik mi zaplatíte. Jednoduché, že?

 

Druhy služeb Obvyklá délka
Obvyklá cena setkání
Poradenství (osobně či on-line) 1 – 2 hod. 1.000 – 2.000 Kč
Terapie (osobně či on-line)
1,5 – 2 hod. 1.500 – 2.000 Kč
Masáže (pouze osobně) 1,5 – 2 hod. 1.500 – 2.000 Kč
Dárkové poukazy od 1 hod. od 1.000 Kč

Pozn. Podrobný popis jednotlivých služeb najdete sekci Služby.

 

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy vám nabízím pro vaše blízké, přátele nebo kolegy k různým životním příležitostem např. jako narozeninové, vánoční, k svátku, jen tak nebo jako poděkování a uctění obdarované osoby. Každý dárkový poukaz je naprostý originál, který vám vystavuji na míru vašim požadavkům. Můžete si sami zvolit jejich název v záhlaví.

Zakoupením dárkového poukazu předplácíte obdarované osobě pouze celkový čas, který se mnou stráví za vaše peníze, nikoliv konkrétní službu. O té se rozhodne obdarovaná osoba sama až v pravý čas (a zpravidla po poradě se mnou) na základě aktuálních potřeb a představ.

Dárkové poukazy si u mě můžete pořídit buďto osobně, nebo vám je pošlu elektronicky e-mailem k vytištění a předání. Standardní doba platnosti poukazů, pokud se nedomluvíme jinak, je 6 měsíců od data vydání. Úhradu můžete provést buďto v hotovosti mně do ruky, nebo bankovním převodem podle mých instrukcí v e-mailu.

 

Tři způsoby placení

 

1. V hotovosti na místě

Platby v hotovosti jsou pro mě obvyklý způsob placení. Preferuji jej. Připravte si, prosím, také drobné bankovky. Dopředu nevím, kolik času spolu strávíme.

 

2. Bankovním převodem

Platby bankovním převodem jsou pro mě něco jako nouzový způsob placení. Budiž. Údaje k platbě nebo QR kód ode mě dostanete na konci setkání.

 

3. Dárkovým poukazem

Dárkovým poukazem u mě můžete čerpat předplacený čas na libovolnou službu bezplatně až do celkové délky uvedené v poukazu. Důležitou roli hraje také termín platnosti poukazu. Pro domlouvání termínu setkání si prosím připravte číslo vašeho dárkového poukazu. Najdete jej v dolním textu poukazu. Na setkání pak nezapomeňte poukaz vzít s sebou a prokázat se mi jím.

 

Tři neobvyklé způsoby placení

 

1. Protislužbami

Domluva předem nutná. Nabídněte mi místo peněz vaši nebo něčí protislužbu. Občas se mi užitečná protislužba hodí více než peníze. Každý přece něco umíme, i kdyby to nebylo nic super-odborného. Určitě se nějak domluvíme.

 

2. Stravenkami

Domluva předem nutná. Nabídněte mi místo peněz nebo za část peněz stravenky. Určitě se nějak domluvíme.

 

3. Naturáliemi

Domluva předem nutná. Nabídněte mi místo peněz nějaké zajímavé výrobky, suroviny, přebytky úrody apod. Fantazii se meze nekladou. Určitě se nějak domluvíme. Kupříkladu já třeba neskrývaně miluji domácí tvarohové či makové Honzovy buchty!

 

Kdo u mě platit nemusí

Své služby poskytuji bezplatně těm z vás, kdo si mě zrovna nemůžete dovolit zaplatit penězi ani jinou výše uvedenou alternativní formou, zejména pak dětem a mladeži do 18 let, starým lidem a různě znevýhodněným lidem. Bezplatné služby beru jako formu mého poděkování za mé zdraví, rodinu, úspěch, důvěru, přízeň, za dary Shůry. Říkám tomu služba „Pošli to dál“.

 

1. Děti a mládež

Od začátku kariéry podporuji svými bezplatnými službami děti a mládež do 18 let. Jsou naše radost, naděje a budoucnost. Jsou naše zrcadlo. Rád jim ukazuji, že svět nás dospělých s nimi počítá, že má pro ně místo, že je připraven je přijmout mezi sebe, být jim srozumitelný, pohodový, moudrý, užitečný a pomocný. Mají u mě zdarma veškeré služby – masáže, osobní konzultace, poradenství, vstupné na všechny mé akce, kurzy i workshopy.

 

2. Mladí dospěláci

Bezplatnými osobními službami podporuji také mladé lidi na prahu dospělosti, kteří studují a ještě si nevydělávají své vlastní peníze. Vyhledávají mě jako důvěrníka, kterému se mohou se vším svěřit, který je vyslechne a rád poradí. Pomáhám jim lépe zvládat přechod do dospělosti a přijmout zodpovědnost za svůj život. Učí se u mě základní abecedě sebepoznání, sebehodnoty, seberealizace, svého místa na trhu práce. Podporuji je bezplatně v osobním rozvoji, zvládání partnerských vztahů, při zakládání rodin nebo řešení různých životních křižovatek atd.

 

3. Osoby v těžkých životních situacích

Bezplatnými osobními službami podporuji také osoby v nečekaných životních situacích, matky či otce samoživitele, osoby po těžkém rozvodu či rozchodu, po těžkých úrazech (s trvalými následky), při náhlé ztrátě zaměstnání, životních jistot nebo důležitých osob, partnera či dítěte. Podporuji ty z vás, komu by mé služby pomohly se znovu zvednout a vrátit se na pevné koleje do plné síly. Však on se čas a prostor na placené služby zase jednou najde. Lidé obvykle nezapomínají na toho, kdo jim v těžkých časech nezištně pomohl.

 

Audiozáznamy z osobních konzultací

Osvědčilo se mi pořizovat audiozáznamy z našich setkání. Máte možnost neomezeně-krát si znovu ze záznamu poslechnout, o čem jsme se bavili, jak jste mluvili, co jsme spolu řešili a jak jsme to vyřešili. S odstupem času poznáte, které informace se ukázaly jako zásadní pro vaši změnu a další cestu, které informace vám tehdy na setkání unikly, které jste už zapomněli atd. Je to taková sebe-konzultace. Je téměř pravidlem, že při následném znovu-poslouchání vám ještě dojdou některé hluboké souvislosti, které vám mezitím unikly. Ukáže se vám něco důležitého pro ještě hlubší pochopení vašeho problému, životní situace, příčin nemocí, životních zvratů apod. Z jedno setkání dostanete mnoho překvapivých odhalení i po čase!

Audiozáznamy pořizuji na vaše vyžádání a s vaším souhlasem. Jsou zdarma v ceně. Posílám vám je ve formátu .mp3 prostřednictvím služeb např. Úschovna.cz nebo Uložto.cz e-mailem ke stažení.