3.10.2016

Ceny

Druhy služeb Cena (hodinová sazba) Obvyklá délka trvání
Poradenství (osobní konzultace) 800 Kč / hod. 60 – 120 minut
Terapie 800 Kč / hod. 60 – 120 minut
Masáže 800 Kč / hod. 90 – 120 minut

Pozn. Podrobný popis jednotlivých služeb najdete sekci Služby >.

 

Tři obvyklé způsoby placení

 

V hotovosti na místě

Jde u mě o nejobvyklejší způsob placení, se kterým standardně počítám a který zároveň i nejvíce preferuji. Až ke mně půjdete, připravte si prosím drobné bankovky.

 

Bankovním převodem

Domluva předem nutná. Jde u mě o druhou nejobvyklejší formu placení. Údaje k platbě dostanete na konci setkání.

 

Dárkovým poukazem

Dostali jste od někoho darem dárkový poukaz na mé služby. Máte je tedy předplacené v uvedené celkové délce a připravené k odebrání do uvedeného termínu platnosti poukazu. Pomohu vám vybrat na míru vhodný druh služby tak, aby vám to sedlo a aby naše setkání bylo pro vás co nejvíce užitečné. Pro domlouvání prvního termínu setkání si prosím připravte číslo vašeho dárkového poukazu – najdete jej v dolním textu poukazu. Na setkání pak nezapomeňte tento poukaz vzít a prokázat se mi jím.

 

Tři méně obvyklé způsoby placení

 

Protislužbami

Domluva předem nutná. Nabídněte mi místo peněz vaši nebo něčí protislužbu. Občas totiž potřebuji pomoct na zakázkách, na zahradě nebo doma např. s malováním, se stěhováním, se skládáním dřeva nebo uhlí do sklepa apod. Určitě se nějak domluvíme.

 

Stravenkami

Domluva předem nutná. Nabídněte mi místo peněz stravenky, nejlépe ty na sport, kulturu apod. Je téměř jisté, že skončí jako milé překvapení v peněžence mé ženy! Ženám se prý hodně líbí tyhle různé formy dárečkových poukázečků, protože si je může vyměnit za služby a vstupné tam, kde to má ráda. Prostě se nějak domluvíme. Kdo by nechtěl potěšit vlastní ženu, že?

 

Naturáliemi

Domluva předem nutná. Peníze, protislužby ani stravenky nejsou pokaždé nutné. Pokud máte na výměnu nějaké zajímavé zboží, výrobky, dobroty, nářadí do dílny či na zahradu, suroviny, koření, výpěstky, přebytky úrody apod., nabídněte mi to. Třeba se to zrovna hodí. Nějak se už domluvíme. Kupříkladu já třeba okázale a neskrývaně miluji domácí tvarohové či makové Honzovy buchty!

 

Kdo u mě platit nemusí (bezplatné osobní služby)

Své osobní služby poskytuji bezplatné těm z vás, kdo si mě zrovna nemůžete (dle vašeho posouzení situace) dovolit zaplatit penězi ani odměnit jinak, zejména pak dětem a mladeži, starým lidem a různě jinak znevýhodněným lidem. Bezplatné osobní služby ke mně patří od samého začátku. Beru je jako formu poděkování za můj úspěch, důvěru a přízeň, za dary Shůry, o které se takto dělím. Uvědomuji si, jak je důležité přirozeně nechat střídat období zdárné práce na úspěchu, na budování zázemí a kariéry s obdobím vystoupení z komfortní zóny do pokory např. ve formě bohulibých služeb pro potřebné.

 

Bezplatné služby pro děti a mládež

Od samého začátku podnikání podporuji děti a mládež. Mladí lidé jsou naše radost, naděje a budoucnost, jsou naše zrcadlo. Rád jim vlastním příkladem ukazuji, že svět nás dospělých s nimi chce počítat a počítá, že má pro ně místo, že je pro ně připraven být srozumitelný, pohodový, moudrý, užitečný a pomocný. Jako samozřejmost mají u mě zcela zdarma všechny masáže, osobní konzultace, poradenství, vstupné na všechny mé akce, kurzy i workshopy. Jako na blízkého přítele mají na mě kontakt a mohou mi kdykoliv volat.

 

Bezplatné služby pro mladé na prahu dospělosti

Bezplatnými osobními službami podporuji také mladé lidi na prahu dospělosti, kteří ještě studují a nevydělávají si vlastní peníze. Vyhledávají mě nejčastěji jako blízkého přítele a důvěrníka, kterému se mohou se vším svěřit, který je vyslechne a na požádání poradí, také při učení se být dospělí a zvládat svůj přechod či přerod do dospělosti, do zodpovědnosti, do vlastní životní cesty. Vyhledávají mě také kvůli učení se základní abecedě partnerských vztahů, při zakládání rodin nebo zvládání různých životních karambolů a křižovatek atd. Mají na mě kontakt a mohou mi kdykoliv volat.

 

Bezplatné služby pro lidi v těžkých životních situacích

Bezplatnými osobními službami podporuji také osoby v nečekaných životních situacích, matky či otce samoživitele, osoby po těžkém rozvodu či rozchodu, po těžkých úrazech (s trvalými následky), při náhlé ztrátě zaměstnání, životních jistot nebo důležité osoby, partnera či dítěte. Podporuji ty z vás, komu by mé služby pomohly se znovu zvednout a vrátit se na pevné koleje do plné síly. Však on se čas a prostor na placené služby zase jednou najde. Lidé obvykle nezapomínají na toho, kdo jim v těžkých časech nezištně pomohl.

 

Audiozáznamy z osobních konzultací

Výborně se mi osvědčilo pořizovat audiozáznamy z našich setkání a osobních konzultací. Máte tak možnost neomezeně-krát si znovu poslechnout, o čem jsme se bavili, co jste tehdy řešili, které informace a souvislosti se  vám ukázaly jako zásadní, na které rady jste nedávali pozor nebo jste na ně zapomněli atd. Je to vlastně taková opakovaná auto-osobní konzultace.

 

Audiozáznamy pořizuji na vaše vyžádání a s vaším souhlasem. Jsou vždy zdarma v ceně služby. Posílám vám je pak e-mailem s linkem a heslem ke stažení i ke smazání z internetu.

 

Je téměř pravidlem, že při následném znovu-poslouchání si audiozáznamu někde v klidu vám dojdou všechny hluboké souvislosti, které vám unikly z pozornosti, které si ani nepamatujete, že jsme se o nich bavili, že se tam ukáže něco rozhodujícího pro ještě hlubší pochopení vašeho problému, životní situace, příčin nemocí, životních zvratů apod. Fascinující odhalení!