Jsem rodinný terapeut a masér.
Provedu vás nástrahami
rodinných a výchovných potíží,
vztahových křižovatek,
osobních a zdravotních krizí.

ČÍM SE ZABÝVÁM

Mou hlavní doménou je alternativní diagnostika,
vztahové, rodinné a rodové terapie a masáže.

V oboru působím již od roku 2002.

Ve své práci používám zejména vlastní autorské metody,
např. Rodinné trojúhelníky, Těhotenskou rovnici atd.,
které mimo jiné také vyučuji formou kurzů, seminářů a přednášek.

Klienti se na mě obracejí v náročných obdobích
jejich partnerských, rodinných nebo jiných vztahů,
ve zdravotních, psychických či spirituálních krizích,
v hledání nápravy jejich rodinného fungování,
v hledání nových pohledů na výchovu jejich dětí,
v odhalování a ukončování vlivu rodových zátěží,
v hledání inspirace pro svůj další osobní rozvoj atd.

Možností je spousta.
A jednoduchá řešení opravdu EXISTUJÍ!

NAJDĚTE SI KE MNĚ CESTU

Můžeme se sejít osobně u mě v poradně či masérně.
Můžeme se vidět přes Skype, Messenger atd.
Můžeme si napsat e-mail nebo smsku.
Můžeme spolu chatovat v diskusních skupinách.
Nebo se můžeme setkat na některé z mých akcích.

OD ZÍTŘKA JINAK.

Tuto větu od vás slýchávám při našich setkáních často.
Když vám něco dojde a prožijete silný Ahá! moment,
když se vám jasně zjeví, co můžete dělat dále
a je v tom pro vás nová vášeň plná barev.
NEJPRVE UKONČI DNEŠEK.

PAK SE POŘÁDNĚ VYSPI.

A OD ZÍTŘKA ZAČNI JINAK.

Tvá situace tě přivedla až ke mně. Dostal jsi na mě doporučení a požádal o pomoc. Nebyl jsi zvyklý o ni žádat. Potřeboval jsi se však už vyznat ve své situaci, ve svém stavu a najít kloudné řešení. Byl jsi jako v začarovaném kruhu, už tě dokonce bolelo i tělo. Řekl sis "Dost už!"

Přišel jsi na domluvenou schůzku. Prostředí se ti líbilo. Uvítal jsem tě a usadil na pohodlné místo. Všechno tíživé z tebe spadlo. Důvěra. Teplo. Vůně. Nabídl jsem ti občerstvení, sedl si blízko tebe a začali jsme.

Popsal jsi mi podrobně svou situaci a potíže. Pozorně jsem ti naslouchal, dělal si poznámky, pozoroval tě a učil se tě znát. Kladl jsem ti spoustu otázek. Dělal jsem si ve tvé věci jasno.

Až jsem si jasno udělal, nabídl jsem ti svůj pohled na věc a navrhl řešení. Zahrnovalo také masáž. Líbílo se ti a souhlasil jsi.

Dali jsme se do práce. Čas uběhl tak rychle! Tolik ses toho dozvěděl. Tolik ti toho došlo. Tolik ahá momentů jsi zažil! Cítil ses báječně. Slibovaná úleva skutečně přišla!

Poradil jsem ti na závěr, co můžeš začít dělat jinak, aby se tvá momentální změna skutečně odrazila do tvého života a vztahů. Těšil ses, až se do toho dáš a přijdou první důkazy a zpětné vazby. Rozloučili jsme se.

Pár dnů nato jsem se ti ozval, abych tě povzbudil a ověřil si, zda se ti změny daří v životě zavádět, případně co tomu brání. Navázali jsme ...

  • Nerozumíte-li příčinám a souvislostem vašich stavů, nemocí nebo životních situací, ovládne vás panika a strachy, kdykoliv se jim zamane. Ztrácíte kontrolu, nadhled a rozvahu. Balancujete na nejistotách, na hraně života a smrti. Váš život se ubírá směrem k bezmoci a kolapsu. Jste v roli oběti. Změňte to! Ptejte se. Pátrejte po kvalitních odpovědích a informacích. Rozkrývejte souvislosti. Pomohu vám vrátit se zpět do Života.

  • Vědomé změny v životě vyžadují vědomá rozhodnutí a odhodlání, dobrý motiv, jasnou mysl, směr a trpělivost. Terapie je cesta. Dlouhá cesta krok za krokem. Se zkušeným průvodcem za zády se vyhnete nástrahám počátečních nezdarů. Pomohu vám se rozejít po vaší nové cestě. V pravý čas vás pustím.

  • Někoho ke změně navedou slova, jiného zase terapie, přednášky, videa nebo silné vzory. Doteky, teplo, oleje a vůně obvykle přesvědčí i velmi zatvrzelé odmítače změn. Nabízím vám své masérské služby.

  • Své životní poznatky a zkušenosti sdílím s lidmi velmi rád a nejrůznějšími způsoby. Vyučuji kurzy, pořádám akce, vedu diskusní fóra, píši blogy, skripta, knihy, natáčím audia i videa. Vedu skupiny žáků, kteří se intenzivně vzdělávají a zacvičují v oboru masérském, diagnostickém i terapeutickém. Staňte se členy některé z mých skupin. Nabízím vám své patronační služby.

KDY A KDE SE MŮŽEME POTKAT

Přijďte na některou z mých následujících akcí, přednášek nebo kurzů.
Řekněte o tom svým blízkým a přijďte spolu. Děti vítány.

UŽ JSTE VIDĚLI MOJE VIDEA?
Moje videa vám jasně napoví, kdo jsem, jak vypadám, jak mluvím, jak na vás působím. Pomohou vám snáze se rozhodnout pro mě a mé služby. Koukněte se na můj Youtube kanál.

MOJE ČLÁNKY

Přečtěte si následující články.
Sdílím v nich různé úvahy a zkušenosti
ze života i z odborné praxe.