Markovo poselství pro rok 2018

Už řadu let vždy na konci roku pro vás připravuji Markovo poselství pro následující rok. Ani letošní rok nevynechávám. Tady jej máte v plné parádě.

 

Jaký bude rok 2018

Zázračný rok 2018 je tady. Bude se odvíjet podle mystického čísla 11.

Pokud byste nevěděli, co všechno číslo 11 (živoucí mistrovství) dokáže stvořit, jak souvisí s číslem 2 (soucit a empatie) a s ostatními čísly, jak je velmi důmyslně pojištěno a zaklíčováno přes číslo 9 (moudrost a celistvost) a lidskou pýchu, zvu vás do mé Školy praktické numerologie, kde to podrobně probíráme.

 

Všichni z hrušky dolů a hezky makat

Rok 2018 (2+0+1+8 = 11 = 1+1 = 2) bude pro nás všechny pořádná makačka a jízda, ať už jste na to připravení, nebo ne. Všichni budou vyhnáni na hřiště, nikdo nezůstane sedět na střídačkách a jen tak se koukat na hru. Budeme donuceni si pomáhat, jak to jen půjde. Bude jedno, kdo z nás se stal chytrým a moudrým dříve, kdo později, a kdo se jím teprve stane! Rozhodne to, kdo bude opravdový a připravený v daný moment na to, co se zrovna děje.

Více než kdy dříve se budeme učit všichni od sebe navzájem. Budeme se potřebovat. A co je obzvlášť potěšující, tak nikoliv pouze teoreticky, ale prakticky, ve skutečné realitě, no a samozřejmě i v té virtuální.

Nečekané a nelogické změny životního běhu, letu nebo jízdy budou na pořadu dne! Nikdo nezůstane ušetřen si tím projít. Nebude jisté, jak budou vypadat zítřky, ani kdybyste si je dobře domluvili a stokrát pojistili.

Stará pravidla ani dosavadní délky trvání věcí nebudou platit. Jediné, co se bude počítat, bude tady a teď.

 

Trénink z nás udělá mistry

V několika posledních letech jsme se mohli dobře připravit na stavy náhlých nečekaných změn. S mnohými z nás se život vůbec nepáral a vzal nám všechno, na čem nám záleželo, co jsme však dále už nepotřebovali, ale přitom nevěděli, že je na čase se toho už vzdát. V letošním roce to byl zatím největší fičák ze všech těch let. Fičelo nám to hned od prvního dne roku a kupodivu nám to fičí dodnes. Upřímně – ono už to vlastně fičet nikdy nepřestane. Spíše naopak – bude se nám to ještě více zrychlovat.

Svět, jak jsme ho znali doposud, se otřásá v základech po všech směrech. Staré už neplatí a nové tu ještě není. Staříci už nemohou, mají jazyky vyplazené na vestách a vypadají fakt hodně unaveně! Drží se zuby nehty svých křesel a teplých koryt. Mladí čekají opodál, nervozita stoupá, ale staří je zatím z nevysvětlitelných důvodů nechtějí pustit na trůn a předat jim štafetu a žezlo. Co myslíte – jak toto asi dopadne?! Jak to dopadlo ve vaší rodině, když měli staří udělat místo mladým a předat jim štafetu? Uměli to? Věděli, že to mají udělat? Ufff… Ach jo… Tak budiž jim alepoň země jednou lehká. Tu samou chybu děláme furt dokola už po generace.

 

Než vesmír vymění kulisy a noví herci vyjdou na scénu

Nic starého už neplatí, ale nové tu ještě není. Jsme v nějakém zvláštním mezidobí a čekáme napjatě než vesmírní kulisáci za oponou připraví kulisy pro nové dějství a než se opona znovu roztáhne. Naše planeta, mohu-li to k něčemu srozumitelnému připodobnit, ještě donedávna skvěle podporovala svými vibracemi generace lidí zejména 70-80’s let. A taky to tak vypadalo. Dařilo se jim, na co sáhli. Hlavním úkolem byla transformace vědomí a světonázoru. A ten se podařil splnit na jedničku. Sedmdesátky a osmdesátky mohou být pyšné na výsledky své práce … ale stačilo! Je čas vypadnout od válu a nechat se vystřídat mladšími ročníky.

Stará doba skončila, staré myšlení také. Původní paradigma, zdá se, najdete už pouze v archivech a muzejích. Planeta zásadně mění své vibrace a ty perfektně vyhovují další generací v pořadí. Indigáčům z devadesátek a nulek! Je nejvyšší čas začít předávat žezlo další generaci. Udělejme jim místo na trůnu. Budiž jim Země lehká, ležící u nohou.

 

Vítejte, mladí Indigáči. Přišel váš čas vládnout

„Země volá všechny Indigáče … Haló! … Je to vaše … Na scénu!“

Indigáči se už nebudou skrývat ani stát natlakovaní opodál jako dosud. Dostanou se do světel reflektorů. Budou na hlavní scéně! Všechno jim už bude konečně nahrávat do karet! Čekali dlouho. Skvělé mozky, skvělé bytosti, skvělé lidské kapacity, probuzení i osvícení se skrývají mezi nimi. Vyjděte ze stínu!

 

Vezmi si jen tolik, kolik uneseš. Zbytek nechej být a nestarej se, co se s tím stane.

V posledních letech jsme se učili rozumět sami sobě, svým emocím a myšlenkám, své intuici. Učili jsme se nespoléhat se na druhé a dávat jim prostor být sami sebou vedle nás. Učili jsme se důvěřovat svým schopnostem, spoléhat na zdravý selský rozum. Mohli jsme se naučit nelpět, naložit si  a nést pouze tolik, kolik uneseme, živit jen to, co milujeme a na co vyděláme, jen tak dlouho, dokud nás to baví. Učili jsme se toho opravdu hodně na osobní, partnerské i na rodinné bázi. A podařilo se! Výsledky jsou významně nadějné. Dobrý základ pro pokračování v další práci.

 

Surfařský ráj to napohled

Vším, co jsem si s vámi letos procházel, co jsme spolu vaším jménem řešili, jak raritní cesty „z lesa“ jsme při tom nalezli, jsem nabyl dojmu, že jsme skvěle připraveni na novou dobu a že si zasloužíme otevřít Bránu do roku 2018 naplno. Otevírám ji … neskřípe!

Zvu vás do surfařského ráje svézt se na pořádných životních vlnách! Neutichnou minimálně po celý následující rok! Půjde doslova o surfařský maratón, o kterém jsem vám tak často vyprávěl! Nepomůže zadržovat dech a vydržet to až do konce – konec jen tak brzy nepřijde. Nepomůže zatínat svaly ani zuby, přemáhat se, rozkládat si takticky síly a hospodařit s nimi šetrně, rozumně, promyšleně… Tyhle vlny už nepřestanou – jsou samotnou podstatou oceánu života pro svět člověka. Buďte rychlí, hbití, čerství, neustále ve střehu, rychle ukončujte, zbytečně se dopředu nechraňte ani proti ničemu neblokujte, mějte u sebe jen to nejnutnější – skvělé plavky a skvělý surf, více nebude třeba! 🙂 Břeh a pláže jsou hodně daleko.

 

Přepněte na nový zdroj energie – na mořské vlny

Jak se s tím vším, co tu přichází, kloudně popasovat? Jak zvládnout ten obrovský nápor tolika nových věcí? Poradím vám a napovím… Proč byste měli riskovat vlastní životní energií, když každá emoční vlna, co k vám přijde, už sama o sobě obsahuje nepřeberné množství energie? Té energie je nepředstavitelně více než stačíte spotřebovat!

Možná bude pro vás zajímavé začít se od nového roku učit napojovat na energii životních emočních vln a prostě se po nich jenom klouzat, přeskakovat z jedné na druhou, nechat se jimi dokrmovat a zajíkat se eufirickými stavy podobné vlnám orgasmů. Ale pozor – bude s tím spojeno riziko. Riziko lpění, nenažranosti a rychlého usnutí na vavřínech. Nezapomínejte, že zadarmo ani kuře nehrabe a všechny srandy něco stojí. Když se včas od padající vlny neodpojíte a přilepíte se na ni (ulpíte), může vás s sebou stáhnout pod hladinu rychleji než s tím stačíte něco udělat a utopíte se v tratolišti sebelítosti.

Takže.

Vlny jsou připraveny. Jedou naplno.

Já jsem také připravený. Jsem natěšený a vzrušený, jaká jízda to bude. Už za chvíli nebude cesty zpět.

Vy jste také připravení. Jste skvěle připravení. Jste skvělí!

Startovní výstřel zazní už za pár hodin!

Tak gou – gou – gou …

Jde se na to, bando!