Výchozí název

Načítám Akce

Nadcházející Akce › Akce s Markem Ščotkou

Akce Search and Views Navigation

Akce Views Navigation

Listopad 2019

TĚŠÍKOV U ŠTERNBERKU | Víkend pro rodiče s dětmi s Markem Ščotkou | Zážitkový víkend

15.11.2019 - 17.11.2019
Těšíkovská Bydlina Šternberk, Těšíkov 659E
Šternberk, 78501 Česká republika
+ Google Mapa
1400Kč

"Milí rodičové, maminky, tatínkové, dcery i synové. Všichni jsme se kdysi narodili našim rodičům a stali se tím součástí neviditelného trojúhelníku Táta - Máma - Dítě. Jaké jsou tyto role v rodině a jak je chápat? O tom se můžeme bavit na setkání v krásném prostředí Těšíkova. Marek Ščotka s námi pohovoří o rolích Tátů bez přítomnosti maminek. Můžeme se zeptat na cokoli, co nás zajímá, ale nemáme (zatím) odvahu ptát se v rodině. Podíváme se na důležitost své pozice a jak přistupovat k Maminkám a Dětem. Dále Marek pohovoří s Mámami bez tatínků (i když jsem přesvědčen, že ty se nebojí mluvit v rodinném kruhu téměř o ničem), co je úkolem a údělem maminek a jaký mají vztah s ostatními rodinnými příslušníky." Těšíme se na vás ...

Zobrazit více »

HLUČÍN | O vztazích podle znamení a živlů | Zážitková přednáška Marka Ščotky

19.11.2019 | 17:00 - 20:00
Červený kostel v Hlučíně, Opavská 772/10
Hlučín, 748 01 Česká republika
+ Google Mapa
300Kč

Zvu vás na mou přednášku v nádherném prostoru známého hlučínského Červeného kostela. Řeč bude o mezilidských vztazích pohledem živlů a znamení Zodiaku jako jedné z nepřeberných možností, jak se na vztahy dívat. Zaměříme se na partnerské vztahy a vztahy v rodině. Kromě toho se dozvíte, jak mohou živly a znamení ovlivňovat naše zdraví, charakterové vlastnosti, smysl života nebo životní prostor, ve kterém žijeme a vytváříme situace k možnosti získávat zkušenosti, Poznání i Poučení. Těším se na vás.

Zobrazit více »

OSTRAVA – SUNDARA | Dva jsou na vztah málo a tři je moc | Zážitková přednáška Marka Ščotky

22.11.2019 | 19:15 - 21:45
Studio SUNDARA Ostrava, Dvorní 756/9
Ostrava - Poruba, 70800 Česká republika
+ Google Mapa
300Kč

Zvu vás na další večerní přednášku ve studiu Sundara. Řeč bude o mezilidských vztazích. Co se doma uvaří, to se má i doma sníst. Nebývá časté, že si většinu témat dovedou vztahy řešit pouze ve dvou mezi sebou bez vyzrazení tajemství někam ven třetím osobám. Bývá spíše běžné, že se jeden nebo druhý bez souhlasu druhého otevřeně svěřuje „důvěryhodným“ třetím osobám i s těmi nejintimnějšími věcmi. Řekli byste, že právě toto je nečastější vztahová zrada, hrubé narušení intimity a potřebného tajemství vztahu, lhaní, zatajování, podvod a vztahová nevěra?! Že právě z toho může jednou vyklíčit velké nedorozumění, odcizení se, nedůvěra, zevšednění, prázdnota, a nakonec i konec vztahu? Více o tom na přednášce … Přijďte.

Zobrazit více »

OSTRAVA | Podzimní Škola praktické numerologie | Lekce 4 ze 4 s Markem Ščotkou

27.11.2019 | 17:00 - 21:00
Centrum ANTAKARANA Ostrava, Dolní 65
Ostrava - Starý Zábřeh, 70030 Česká republika
+ Google Mapa
800Kč

Podzimní cyklus Školy praktické numerologie právě končí. Je tu závěrečná čtvrtá a tím i certifikační lekce! Absolventi tohoto cyklu budou dostávat své certifikáty. A co vy? Zkusíte to s námi v příštím kole - v zimní Škole praktické numerologie? Začínáme hned v lednu 2020 ... Sledujte zde Kalendář akcí. Dáme vám včas vědět.

Přidejte se k nám vy, kdo ještě tuto lekci nemáte absolvovanou a chybí vám z ní razítko v Žákovské knížce. Přidejte se k nám i vy, kdo už ji máte absolvovanou a chcete využít váš bonus - ZDARMA si ji s námi zopakovat. Přihlaste se - volná místa ještě jsou. Těšíme se na vás ...

Zobrazit více »

RADUŇ U OPAVY | O mužích a ženách v Rodinných trojúhelnících | Zážitková přednáška Marka Ščotky

28.11.2019 | 17:00 - 20:00
Lesní klub Zvonek Raduň, Polní ul.
Raduň u Opavy, 74761 Česká republika
+ Google Mapa
300Kč

Zvu vás na mou zážitkovou přednášku o dalších některých „Ahá!“ vychytávkách pro vylepšení vztahu mezi partnery, rodiči, dětmi nebo prarodiči a pro vyčištění či uzdravení rodinné atmosféry. Tato přednáška volně navazuje na naše minulé, emočně velmi silné setkání v Jurtě klubu. Chci dát prostor tématům, které jsme nestačili dobrat do konce, i těm, ke kterým jsme se nestačili dostat vůbec. Chci vám dát opět prostor k otevřené diskusi. Těším se na vás ...

Zobrazit více »

Prosinec 2019

OSTRAVA | Výroční setkání praktických numerologů a přátel numerologie

12.12.2019 | 17:30 - 20:00
Centrum ANTAKARANA Ostrava, Dolní 65
Ostrava - Starý Zábřeh, 70030 Česká republika
+ Google Mapa
100Kč

Tak, a je to tady, přátelé. Přišel čas pro všechny nadšené fanoušky praktické numerologie, pro kurzisty, žáky a absolventy mých kurzů a škol praktické numerologie a pro veřejnost setkat se spolu na jednom místě, vzájemně se poznat a vyměnit si osobní zkušenosti v oboru praktické numerologie. Těším se na vás moc.

Zobrazit více »

NOVÝ JIČÍN | O ukončování a nových začátcích na přelomu roku | Přednáška s besedou Marka Ščotky

13.12.2019 | 17:30 - 20:00
Studio SEBE Nový Jičín, 5. května 720/20
Nový Jičín, 74101 Česká republika
+ Google Mapa
300Kč

U příležitosti symbolického data a dne konání vás zvu na letošní závěrečnou předvánoční zážitkovou přednášku v Novém Jičíně u Marcelky ve studiu Sebe. Řeč bude o mnoha podobách ukončování všeho Starého či dosud platného, dále však již nefunkčního, o procesu důstojného odpojování se od toho, odstoupení či odchodu, o stavech odevzdávání se, odpuštění a smíření, o splynutí, prázdnotě a připravenosti na Nové. Těším se na vás.

Zobrazit více »

ROŽNOV P. R. | Osobní konzultace s Markem Ščotkou | VOLNÉ TERMÍNY K DISPOZICI

17.12.2019 | 10:00 - 17:00
Ateliér Sebevzdělávání Slunečnice Rožnov p. R., Zátiší 513
Rožnov pod Radhoštěm, 75661
+ Google Mapa
1000Kč

Individuální osobní konzultace s Markem Ščotkou proběhnou opět v Rožnově pod Radhoštěm. Po celý den vám budu k dispozici pro vaše otázky, potíže nebo životní křižovatky v oblasti zdraví, vztahů, osobních, partnerských a rodinných krizí, těhotenství, porodů a výchovy dětí atd. Nabídnu vám své zkušenosti tak, abyste se dostali k jasným výsledkům, které vám pomohou vaše otázky snáze zodpovědět, pochopit, přijmout a vyřešit. Těším se na vás ...

Zobrazit více »

ROŽNOV P. R. | Staré už neplatí a nové tu ještě není | Zážitková přednáška Marka Ščotky

17.12.2019 | 17:30 - 20:00
Ateliér Sebevzdělávání Slunečnice Rožnov p. R., Zátiší 513
Rožnov pod Radhoštěm, 75661
+ Google Mapa
300Kč

Zvu vás na mou večerní přednášku v Rožnově pod Radhoštěm na velmi aktuální téma. Řeč bude o hodně zajímavém přirozeném receptu na zvládnutí situací, které nelze pochopit zdravým selským rozumem, které nás nutí změnit dosavadní myšlení, hodnoty, postoje a zvyky, které nás vytrhávají pryč z naší komfortní zóny a pohodlí, které nás nutí všeho se vzdát, pustit se a padat do propasti někdy až na samé dno. Těším se na vás. Přijďte ...

Zobrazit více »

Únor 2020

VIZOVICE | Osobní konzultace s Markem Ščotkou | VOLNÉ TERMÍNY K DISPOZICI

7.2.2020 | 11:00 - 17:00
Dům kultury Vizovice, Masarykovo nám. 1008
Vizovice, 76312 Česká republika
+ Google Mapa
1000Kč

Před podvečerní přednáškou "Staré už neplatí a nové tu ještě není" ve Vizovicích vám budu celý den k dispozici také pro individuální osobní konzultace mezi čtyřma očima. Využijte této možnosti a objednejte se telefonicky přímo u mě včas dopředu.

Setkejme se a řešme spolu vaše potíže z oblasti zdraví, vztahů, partnerských a rodinných krizí, těhotenství, porodů a výchovy dětí, rodových zátěží, opakování osudů po rodičích a předcích atd. Nabídnu vám své zkušenosti, znalosti a dovednosti tak, abychom se ve vymezeném čase dostali k jasným výsledkům, které vám prokazatelně pomohou vaše potíže snáze řešit nebo dokonce rovnou vyřešit.

Těším se na vás ...

Zobrazit více »

VIZOVICE | Staré už neplatí a nové tu ještě není | Zážitková přednáška Marka Ščotky

7.2.2020 | 17:30 - 20:30
Dům kultury Vizovice, Masarykovo nám. 1008
Vizovice, 76312 Česká republika
+ Google Mapa
300Kč

Nic vám poslední dobou nevychází. Na co sáhnete, to zkazíte. Nic vás nebaví. Vytratila se z vás jiskra a smysl života. Jste paralyzovaní, bezmocní, ukřivdění a není vám to jedno. Máte v sobě vztek, marnost a zmatek. Rodina i okolí už na vás reaguje podrážděně. To přece nejste vy! Co s tím? Dno se neodvratně blíží … Bude bolet? Přijdete o všechno? Čeká vás kolaps?

Těším se na vás na této přednášce ...

Zobrazit více »

Květen 2020

SARDINIE 2020 | Jarní putování po jižní Sardinií s Markem a Yvonou | Římská cesta

23.5.2020 - 30.5.2020
Sardinie Alghero, Itálie + Google Mapa
1Kč

Naše první transformační putování s Yvonou po Sardinii, kdy jsme přesně nevěděli, do čeho to vlastně jdeme a co to přinese, nám všem nakonec přineslo neuvěřitelný, nečekaný, doslova až zázračný přínos a zlom v osobním životě. Nejde slovy popsat, co se tam stalo, ale každý ze skupina 18 osob si prošel ohromným "dotekem nitra" s požehnáním tamější přírodou, v atmosféře překrásného jara, s úžasnými místními lidmi a všemi neviditelnými silami, které tam stály při nás.

Otevíráme druhý příběh ... tentokrát bude probíhat v jižní Sardinii, kde si coby poutníci projdeme dávnou velkou Římskou cestu, po které pochodovaly římské legie a významně zasáhly do života celého ostrova, jeho atmosféry, krajinomalby i do místních tradic.

Nemůžu se dočkat května 2020. Nemůžu se dočkat vás, přátelé. Zkušenost z minula říká, že je dobré si u Yvony už dopředu zarezerovat místo, protože se tento termín, stejně jako posledně, rychle obsadí, a další takový mysticky laděný se mnou bude potom zase až za další rok ... Neváhejte!

Zobrazit více »
+ Export Events