3.2.2023

Výchozí název

BRNO | Se Ščotkou v Brně | Osobní konzultace a masáže s Markem Ščotkou

Masérské studio ROKLINKA Brno Haškova 1, Brno - Lesná

Setkejme se v únoru osobně v Brně při osobních konzultacích a masážích. Celou neděli se budu věnovat vám a vašim potížím v těle i v mysli. Budu s vámi hledat jednoduchá řešení vašich potíží, bolestí, bloků a starostí formou osobních konzultací a masáží. Objednávky telefonicky na čísle (+420) 608 808 664. Těším se na vás.

1500Kč

OSTRAVA | Relaxační víkend s Markem a Žanetou v Antošovicích

U Ščotků doma Lopuchová 48/14, Ostrava - Antošovice

Zveme vás se Žanetkou na společný pohodový relaxační víkend v malé skupině lidí u nás doma v Antošovicích. Chceme vám nabídnout ke sdílení náš svět, náš domov, naše prostředí a přírodu, naše partnerské a rodinné hodnoty, naše životní zkušenosti a vize, pohodu, bezpečí, inspiraci atd. Těšíme se na vás.

3990Kč

BRNO | Se Ščotkou v Brně | Osobní konzultace a masáže s Markem Ščotkou

Masérské studio ROKLINKA Brno Haškova 1, Brno - Lesná

Setkejme se v březnu osobně v Brně při osobních konzultacích a masážích. Celou neděli se budu věnovat vám a vašim potížím v těle i v mysli. Budu s vámi hledat jednoduchá řešení vašich potíží, bolestí, bloků a starostí formou osobních konzultací a masáží. Objednávky telefonicky na čísle (+420) 608 808 664. Těším se na vás.

1500Kč

BUDIŠOV NAD BUDIŠOVKOU | Dotkni se koně – dotkni se sám sebe | Víkendový pobyt u koní

Relax pension Schonwald Podlesí 24, Podlesí

Přijměte naše pozvání na víkendový pobyt u koní zaměřený na sebepoznání, uvolnění a relax ve skupině fajn lidí (max. 12 osob) v malebné přírodě Podlesí u Budišova nad Budišovkou. Tento pobyt je vhodný také pro úplné začátečníky, kteří chtějí poznat koně a hledají citlivý přístup. Lákavý program, zajímavý host na akci, sauna, hudba atd. Těšíme se na vás.

6500kč