5.10.2022

Výchozí název

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

HAVÍŘOV | Dobré ráno s Markem Ščotkou | Ranní beseda v trávě

18.9.2018 | 9:00 - 11:00

100Kč
Ranní čas je jako stvořený k povídání si u dobré ranní kávy. A proč ne v trávě, když je hezky? Nebo na zahrádce pod slunečníkem? Každopádně to bude v Havířově. S milými lidmi. A dětmi. Děti s sebou. Pohoda, dobré téma. Těšíme se na vás. Marek a Helena.
 

O čem to bude

Přijďte si užít veřejnou besedu s Markem Ščotkou a Helenou Sládkovou formou společného pikniku v trávě na dekách, na zahrádce pod slunečníky nebo uvnitř pod střechou podle počasí. Začneme spolu úterní den dobrým ránem v útulném Mama centru v Havířově s dobrými lektory, dobrou kávou nebo čajem a zákuskem. Od 9:00 hod. akce oficiálně začíná, kdy budete mít půl hodiny na nalazení se a takové to provozní popovídání si mezi sebou. Od 9:30 hod. přijde Marek a odstartuje besedu na aktuální témata, která vycházejí z partnerských vztahů, rodových zátěží, výchovy dětí, zdraví, těhotenství, porodů, šestinedělí atd. Budete mít příležitost na cokoliv, co vás zajímá a v čem hledáte skryté souvislosti. Proto s sebou určitě i ty, koho se to týká – děti, partnery, kamarády-/ky, babičky, dědečky atd. Neváhejte je pozvat a vzít s sebou. Věříme, že si všichni odnesete poodhalené souvislosti, nettradiční pohled na váš dotaz, no a k tomu snad i jedinečný zážitek. Všechny podrobnosti o této akci vč. přihláškového e-formuláře se dozvíte také na http://www.mamacentrum.com/udalost/dobre-rano-s-markem-scotkou-3/.  

Vstupné 100 Kč

  • Platba předem převodem nebo v hotovosti na místě
  • Děti a mládež do 18 let vstup zdarma
  • Káva nebo čaj á 30 Kč
  • Audiozáznam z besedy zdarma pro každého účastníka
  • Pro vás, ostatní zájemce, kteří se nemůžete akce zúčastnit, ale chcete audiozáznam mít, objednejte si jej u Marka e-mailem na marek.scotka@gmail.com. Pošleme vám v reakci link a heslo ke stažení a instrukce k platbě ceny 100 Kč převodem.
 

Přihlášky elektronicky

Přihlašujte se na tuto besedu, prostřednictvím elektronického formuláře zde: http://www.mamacentrum.com/udalost/dobre-rano-s-markem-scotkou-3/. Děkujeme.

Podrobnosti

Datum:
18.9.2018
Čas:
9:00 - 11:00
Cena:
100Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
,
Webová stránka:
www.marekscotka.cz

Pořadatel

Helena Sládková
Telefon:
+420724133904

Místo konání

Mama centrum Havířov
Jaroslava Seiferta 1483/8
Havířov, 73601 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420608717729
View Místo konání Website